counter free hit invisible دعوای سحر قریشی و نازنین همدانی و مبارزه سحر قریشی و نازنین
متفرقه

دعوای سحر قریشی و نازنین همدانی

 • دعوا سحر قریشی و نازنین همدانی در اینستاگرام اعلام شد. در یک پست اینستاگرامی نازنین همدانی از سحر قریشی دعوت به فایت به شکل رسمی کرد. در این پست جنجالی نازنین همدانی خواستار دعوا و فایت با سحر قریشی شد.

  علت دعوای سحر قریشی با نازنین همدانی

  نازنین همدانی به علت علاقه ای که به امیر تتلو و موزیک های امیر تتلو دارد پس از ماجراهایی که بین امیر تتلو و سحر قریشی اتفاق افتاد خواستار دعوت به مبارزه با سحر قریشی شد.

  دعوای نازنین همدانی و سحر قریشی

  دلیل دیگر دعوت به مبارزه نازنین همدانی از سحر قریشی این است که نازنین همدانی معتقد است که سحر قریشی در دستگیری و بازگشت امیر تتلو به ایران دست داشته است. کمتر از یک ماه پیش به خاطر ماجراها و حواشی که سحر قریشی برای امیر تتلو خواننده معروف ایجاد کرد باعث دستگیری امیر تتلو توسط دولت ترکیه شد و او را به ایران فرستاد.

  همین امر و به واسطه دوستی که بین نازنین همدانی و امیر تتلو بود باعث شد که نازنین همدانی از سحر قریشی دعوت به مبارزه در رینگ کند.

  باید منتظر واکنش سحر قریشی ماند و دید نسبت به مبارزه با نازنین همدانی چه واکنشی خواخد داشت.

  مبارزه سحر قریشی و نازنین همدانی

  استوری و پست دعوای نازنین همدانی برای سحر قریشی

  در ابتدا نازنین همدانی با استوری زیر اعلام کرد که “یه نفر چند وقته از سوراخش اومده بیرو” و از ایمجی مار استفاده کرده است و اعتقاد دارد سحر قریشی در رابطه با امیر تتلو مثل مار عمل کرده و مار صفت است و گفته “زیادی حرف میزنه و کار دارم باهاش” و به نظر او حرف های سحر قریشی درست نبوده و صرفا برای جمع کردن فالور آن صحبت ها را کرده است.

  دعوای سحر قریشی و نازنین همدانی

  در استوری و پست زیر که در صفحه اینستاگرام نازنین همدانی منتشر شد میبینید که او به صورت رسمی سحر قریشی را دعوت به مبارزه کرده است.نکته جالب اینجاست که نازنین همدانی گفته است که تمام هزینه مبارزه را پرداخت خواهد کرد.

  نازنین همدانی گفته است که ضربات سنگینی را به سحر قریشی وارد خواهد کرد باید منتظر بمانیم که آیا سحر قریشی جرئت مبارزه با نازنین همدانی را خواهد داشت یا نه و واکنشش نسبت به پست نازنین همدانی برای مبارزه با او چیست.

   

  نازنین همدانی کیست

  نازنین همدانی با بیش از 4 میلیون فالور و دنبال کننده در اینستاگرام است و همچنین مالک سایت دنس بت نیز هست. دنس بت بیش از 20 نوع بازی مختلف دارد که به راحتی میتوان با آن بازی کرد.

   

  سحر قریشی کیست؟

  سحر قریشی در ایران بازیگر بود و پس از آن به ترکیه رفت و با امیر تتلو ازدواج کرد. اینستاگرام سحر قریشی بیش از 11 میلیون فالور دارد و او اخیرا با حواشی که برای امیر تتلو ایجاد کرد فالورهای خود را نیز افزایش داد و باید دید به مبارزه با نازنین همدانی خواهد رفت یا نه.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا