counter free hit invisible بیوگرافی اندرو تیت - مجله شرط بندی بتکده 2024
بیوگرافی

بیوگرافی اندرو تیت

اندرو تیت

 • بیوگرافی اندرو تیت

  اموری اندرو تیت سوم ملقب به (Andrew Tate) (زادهٔ ۱۴ دسامبر ۱۹۸۶) یک شخصیت اینترنتی آمریکایی-بریتانیایی[۱] و کیک‌بوکسور حرفه‌ای سابق است. پس از حرفهٔ کیک‌بوکسینگ، تیت شروع به ارائهٔ دوره‌های پولی و عضویت از طریق وبسایت خود کرد و بعداً پس از حرکت به سمت بازاریابی تأثیرگذار به شهرت رسید. تفسیرات او در مورد ماتریکس که باعث شفاف سازی جهان پیرامون میشدرسانه‌های اجتماعی باعث شده‌است که فیس‌بوک، اینستاگرام، یوتیوب و تیک‌تاک او را از عضویت در پلتفرم‌های خود منع کنند.

  اوایل زندگی

  اندرو تیت در ۱۴ دسامبر ۱۹۸۶،در شیکاگو، ایلینوی،به دنیا آمد و در لوتون، انگلستان بزرگ شد. پدر آفریقایی-آمریکایی او اموری تیت، یک استاد بین‌المللی شطرنج بود.شغل مادرش خدمهٔ دستیار پذیرایی بود. تیت در سن پنج سالگی شطرنج را یادگرفت و در کودکی در مسابقات بزرگسالان شرکت کرد؛ او توانست با سن در آن مسابقه جوانی 16 ساله را شکست بدهد.

  اندرو تیت
  اندرو تیت

  اعلام گرویدنش به اسلام

  در اکتبر ۲۰۲۲ تیت در حساب توییتر خود اعلام کرد که مسلمان شده‌، ویدئویی از تیت که در یک مسجد دبی در امارات نیایش می کند، و در مصاحبه ای با محمد حجاب مذاکره کننده اسلامی بریتانیایی دلایل مسلمان بودن او را فاش کرد.

  حرفه

  کیک بوکسینگ

  در سال ۲۰۰۵، تیت شروع به تمرین بوکس و هنرهای رزمی در پهلو کرد. در سال ۲۰۰۹، در حالی که در فروش تبلیغات تلویزیونی مشغول به کار بود، برندهٔ انجمن بین‌المللی ورزش کاراته (ISKA) و قهرمانی وزن رزمی کامل در دربی انگلستان شد و در بخش خود در اروپا رتبهٔ اول را کسب کرد. اگرچه او در ۱۷ مبارزه از ۱۹ مبارزهٔ خود پیروز شده بود، اما به گفتهٔ او این اولین کمربند و عنوان او بود.

  تیت اولین عنوان جهانی خود در ISKA را در یک مسابقهٔ مجدد مقابل ژان لوک بنوا از طریق ناک اوت به دست آورد، در سال ۲۰۱۳، تیت دومین عنوان جهانی خود را در ISKA در یک مسابقهٔ ۱۲ راند به دست آورد و این پیروزی او را قهرمان جهان در دو وزن مختلف کرد. این مبارزه در شاتورنار فرانسه برگزار شد.

  برادر بزرگ و سرمایه‌گذاری‌های آنلاین

  در سال ۲۰۱۶، زمانی که تیت مهمان فصل هفدهم سریال برادر بزرگ بود، به دلیل نظرات همجنسگراهراسانه و نژادپرستانهٔ خود در توییتر مورد بررسی قرار گرفت. پس از انتشار ویدئویی که در آن تیت ظاهراً زنی را با کمربند کتک می‌زد، تنها پس از شش روز شرکت از برنامه حذف شد. تیت اظهار داشت که او با زن نمایش داده شده در ویدیو «دوست» بود و گفت که این اقدامات توافقی بوده‌است.و مدتی پیش نیز آن زن در ویدیویی به معصوم بودن اندرو در این ویدیو اشاره کرد.

  وبسایت شخصی اندرو تیت دوره‌هایی آموزشی در مورد ثروتمند شدن و «تعاملات زن و مرد» ارائه می‌دهد. به گفتهٔ این وبسایت، او یک استودیوی وبکم را با استفاده از دوست‌دخترانش به عنوان کارمند اداره می‌کند. تیت و برادرش کسب و کار وب‌کم را در رومانی راه‌اندازی کردند و از دختران وب‌کم برای فروش داستان‌های هق هق به مردان ناامید استفاده می‌کردند و ادعا می‌کردند که با این کار میلیون‌ها دلار درآمد داشته‌اند.

  اندرو تیت
  اندرو تیت

  اندرو تیت ، دانشگاه هاستلر را اداره می‌کند؛ وب‌سایتی که در آن اعضا برای دریافت آموزش در مورد موضوعاتی مانند دراپ شیپینگ و تجارت ارزهای دیجیتال، هزینهٔ عضویت ماهانه می‌پردازند. تا آگوست ۲۰۲۲، اعضا کمیسیون قابل توجهی برای استخدام افراد دیگر در وبسایت از طریق یک طرح بازاریابی وابسته دریافت کردند.

  برخی از منتقدان ادعا کردند که طرح بازاریابی وابسته به‌طور مؤثر به عنوان یک طرح هرمی عمل می‌کند. تیت در سال ۲۰۲۲ با تشویق اعضای دانشگاه هاستلر به ارسال تعداد زیادی ویدیو از او در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی در تلاش برای به حداکثر رساندن تعامل، بسیار برجسته شد.

  حضور در شبکه‌های اجتماعی

  اندرو تیت به دلیل توئیت‌هایش که دیدگاهش را در مورد آنچه که به عنوان آزار جنسی در میان پرونده‌های سوء استفادهٔ جنسی هاروی واینستین واجد شرایط شناخته می‌شود، همچنین به دلیل توئیت چندین بیانیه دربارهٔ دیدگاهش مبنی بر این که قربانیان تجاوز جنسی در مسئولیت تجاوزات خود سهیم هستند، مورد توجه قرار گرفت. در سال ۲۰۱۷، تیت گفت که افسردگی یک بیماری واقعی نیست و با واکنش‌های شدید مواجه شد.

  سه حساب توییتر تیت در زمان‌های مختلف به حالت تعلیق درآمد. در سال ۲۰۲۱، حساب کاربری که او برای فرار از ممنوعیت قبلی خود ایجاد کرد، توسط توییتر بر خلاف سیاست‌های آنها تأیید شد. به نظر می‌رسد این حساب بخشی از تبلیغات بوگاتی بوده‌است. متعاقباً این حساب برای همیشه به حالت تعلیق درآمد و توییتر گفت که به اشتباه تأیید شده‌است.

  صحفه توبتر اندرو تیت 

  به صورت آنلاین، اندرو تیت در ابتدا با حضور در اینفو وارز و آشنایی با چهره‌های راست افراطی مانند پل جوزف واتسون، جک پوزوبیک و مایک سرنوویچ در میان محافل راست افراطی شناخته شد. در سراسر سال ۲۰۲۲، تیت در رسانه‌های اجتماعی برای بسیاری از مردان جوان بدون جهت در چندین کشور انگلیسی‌زبان، به چهره‌ای فرقه‌وار تبدیل شده‌است و به ویژه دیدگاه‌های زن‌ستیزانه را ارائه می‌کند.

  اندرو تیت که قبلاً خود را «کاملاً یک جنسیت‌زده» و «کاملاً ضدزن» توصیف کرده بود، اظهار داشت که زنان «متعلق به مرد هستند» و اگر او را به خیانت متهم کنند، با قمه به زنان حمله خواهد کرد. کمپین روبان سفید، یک سازمان غیرانتفاعی که از خشونت مرد بر زن حمایت نمی‌کند، تفسیر تیت را «بسیار زن‌ستیزانه» و اثرات بلندمدت احتمالی آن را بر مخاطبان مرد جوانش «نگران‌کننده» می‌داند. هوپ نات هیت، یک گروه مدافع علیه نژادپرستی و فاشیسم، اظهار داشته‌است که حضور تیت در رسانه‌های اجتماعی ممکن است «راهی خطرناک به سمت راست افراطی» را برای مخاطبانش ایجاد کند.

  اندرو تیت
  اندرو تیت

  اندرو تیت در پاسخ به انتقاداتی که به لفاظی‌های زن‌ستیزانه‌اش وارد شد، اظهار داشت که محتوای او شامل «ویدئوهای زیادی در ستایش زنان» است و هدف اصلی آن آموزش به مخاطبانش است تا از «افراد سمی و کم‌ارزش» دوری کنند. او در ادامه اظهار داشت که نقش یک «شخصیت آنلاین» را بازی می‌کند.

  در آگوست ۲۰۲۲، تیت به دلیل نقض سیاست‌های آنها در مورد سخنان مشوق نفرت و سازمان‌ها و افراد خطرناک از فیسبوک و اینستاگرام محروم شد. تیک‌تاک، که در آن ویدیوهای حاوی نام او به عنوان یک هشتگ ۱۳ میلیارد بار مشاهده شده‌است، در ابتدا یک حساب مرتبط با او را حذف کرد و گفت که این موضوع را بیشتر بررسی خواهند کرد.

  قبل از این که حساب اصلی او را حذف کنند و همچنین پس از اینکه تشخیص دادند که این حساب خط‌م شی‌های آنها را نقض می‌کند. . مدت کوتاهی پس از آن، یوتیوب از این کار پیروی کرد و توییچ را به عنوان تنها پلتفرم بزرگ رسانهٔ اجتماعی باقی‌مانده برای میزبانی محتوای تیت معرفی کرد. تیت در ویدئویی که در یوتیوب منتشر شد، به این ممنوعیت‌ها پاسخ داد و گفت در حالی که اکثر نظرات او خارج از چارچوب هستند، او مسئولیت نحوهٔ دریافت آنها را بر عهده می‌گیرد.

  پیشنهاد:

  بیو گرافی تام هاردی بازیگر خوش استیل هالیود

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا