counter free hit invisible بوسه جنجالی رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا - مجله شرط بندی بتکده 2024
اخبار ورزشی

بوسه جنجالی رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا

بوسه جنجالی مسابقات فوتبال زنان

 • بوسه جنجالی رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا حاشیه های بسیار زیادی به دنبال داشت، درواقع در ادامه تمامی اطلاعات این موضوع نوشته شده است‌، و می‌توانید که سخن بازیکن و لوئیس روبیالس را بخوانید با مجله اینترنتی بتکده همراه باشید.

   

   

  بوسه جنجالی رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا

  فدراسیون فوتبال اسپانیا تهدید کرد که بازیکن بوسه جنجالی رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا به پیگرد قانونی برود، در حالی که لوئیس روبیالس، سرمربی فوتبال، به دلیل رسوایی جنسیت‌گرایی، از کناره‌گیری خودداری کرد، فدراسیون در مورد حادثه جام جهانی زنان «دروغ» می‌گوید.غوغا در مورد آغوش پس از پیروزی در حال تشدید است و فدراسیون فوتبال اسپانیا تهدید کرده است که به دلیل آخرین اظهارات جنی هرموسو، بازیکن ستاره این تیم در مورد این حادثه، اقدام قانونی خواهد کرد.

  بوسه جنجالی

   

   

  بوسه جنجالی رئیس فدراسیون لوئیس روبیالس

  لوئیس روبیالس، رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا، به دلیل اتهامات مبنی بر اینکه بوسه جشن او با هرموسو، یکی از اعضای تیم زنان اسپانیایی قهرمان جام جهانی، بدون رضایت او اتفاق افتاده است، درخواست استعفا را رد می کند. هرموسو و 80 بازیکن دیگر فوتبال اسپانیا اواخر روز جمعه گفتند تا زمانی که ” رهبران فعلی ادامه دهند ” برای تیم ملی بازی نخواهند کرد.

  در بیانیه ای که در پاسخ به اعلام بازیکنان منتشر شد، فدراسیون فوتبال اسپانیا (RFEF) اعلام کرد که “همه اقدامات قانونی … در دفاع از” روبیالس را دنبال خواهد کرد. این بیانیه به تاریخ جمعه شامل عکس‌هایی است که RFEF ادعا می‌کند نسخه او از رویدادها را پشتیبانی می‌کند.

  بر اساس این بیانیه، روبیالس به وضوح و به سادگی چگونگی وقوع بوسه جنجالی رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا را توضیح داد.

  بوسه جنجالی

   

   

  نظر هرموسو درمورد بوسه جنجالی 

  به نظر می رسد دور جدید ادعاها و ادعاهای متقابل در مورد رفتار فیزیکی هرموسو با روبیالس باشد، که از بوسه جنجالی رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا است.هرموسو به زبان انگلیسی گفته است: «من می‌خواهم توضیح دهم که همانطور که در فیلم مشاهده می‌شود.

  هرگز به بوسه‌ای که او به من داد رضایت ندادم و البته هرگز قصد نداشتم رئیس جمهور را روی هوا بلند کنم.» نسخه بیانیه بازیکنان که به زبان اسپانیایی نیز منتشر شده است یانیه RFEF قسمت

  دوم ادعای او را برجسته می کند و شامل مجموعه ای از عکس ها می شود که فدراسیون می گوید نشان می دهد هرموسو روبیالس را از زمین بلند می کند.

  بوسه جنجالی

   

   

  پخش زنده بوسه جنجالی رئیس فدراسیون

  «شواهد قطعی است. در این بیانیه آمده است که آقای رئیس جمهور دروغ نگفته است و RFEF و Rubiales مدرکی در مورد هر یک از دروغ هایی ارائه خواهند کرد که یا توسط شخصی به نمایندگی از بازیکن یا، در صورت وجود، توسط خود بازیکن منتشر شده است.

  “بیانیه RFEF مستقیماً به این بوسه جنجالی رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا که به طور زنده در سراسر جهان پخش شد، یا ادعاهای گسترده تر جنسیت گرایی که این حادثه باعث شده است، اشاره نکرد. با شروع اقدامات انضباطی فیفا در مورد رفتار او، که شامل نمونه ای بود که به نظر می رسید او در طول مسابقه به طرز تهاجمی فاق خود را گرفته است.

  روبیالس انتظارات را برای استعفا در روز جمعه نادیده گرفت. در عوض، او یک سخنرانی آتشین ایراد کرد و خود را قربانی «فمینیسم کاذب» معرفی کرد و مدعی شد که از هرموسو اجازه گرفته است تا «یک بوسه کوچک» به او بدهد.

  بوسه جنجالی

   

   

  اطلاعات دیگر بوسه جنجالی فوتبال اسپانیا 

  هرموسو عصر جمعه در بیانیه‌ای جداگانه پاسخ داد و این مبادله را رد کرد. او در شبکه‌های اجتماعی گفت: «من احساس می‌کردم آسیب‌پذیر و قربانی یک اقدام غیرمنتظره (بوسه جنجالی رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا) ، جنسیتی و غیرمجاز بدون رضایت خودم هستم.

  .پدرو سانچز، نخست وزیر اسپانیا و دولتش به صراحت در کنار هرموسو و بازیکنان هستند. ترزا ریبرا، معاون نخست وزیر ترکیه، به پولیتیکو گفت که روبیالس نباید بیش از این در سمت خود بماند و دولت هر اقدامی برای کناره گیری او انجام

  خواهد داد و اقدامات روبیالس را “شرم آور” و “غیر قابل قبول” خواند.در حالی که دولت اختیار مستقیمی بر رئیس فوتبال ندارد، وزارت ورزش یک روند اداری را آغاز کرده است که در نهایت می تواند منجر به اخراج او در صورت نقض قانون شود.

   

  لینک سایت پیش بینی فوتبال 

  اگر دوست دارید بخوانید.

  بارسلونا مقابل رئال مادرید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا