counter free hit invisible دانلود سریال گیلدخت قسمت 56 - مجله شرط بندی بتکده 2024
فیلم و سریال

دانلود سریال گیلدخت قسمت 56

خلاصه ی سریال گیلدخت

 • دانلود سریال گیلدخت قسمت 56 را می توانید با کیفیت های موجود در سایت بت کده انجام دهید. همان طور که می دانید سریال گیلدخت یکی از جدید ترین سرال های صدا و سیمای ملی ایران می باشد که پنج شنبه ها و جمعه ها از شبکه ی اول سیما پخش می شود و بیننده های خیلی زیادی دارد.

  همان طور که می دانید سریال های قاجاری در این از پر طرف دار ترین سریال های موجود هستند و سریال گیلدخت به خوبی از عهده ی ساخت چنین سریالی با این موضوع جذاب برآمده است. در سریال گیلدخت بازیگر های مشهور و محبوبی حضور دارند که سبب زیبایی و جذابیت بیش از حد سریال گیلدخت شده اند. شما می توانید برای دانلود سریال گیلدخت قسمت 56 ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید.

  دانلود سریال گیلدخت قسمت 56
  دانلود سریال گیلدخت قسمت 56

  خلاصه ی سریال گیلدخت

  سریال گیلدخت یکی از ساخته های زیبا و جذاب صدا و سیمای ایران در سال های اخیر است. همان طور که ممکن است بدانید سریال گیلدخت داستان نبرد برای قدرت و رسیدن به پیروزی را نشان می دهد. در واقع سریال گیلدخت داستان زندگی شاهزاده ها و افراد سر شناس قوم قاجار را روایت می کند که برای رسیدن به قدرت و پادشاهی با هم می جنگیدند.

  در این میان خانواده ای در شهر های شمالی ایران زندگی می کنند. پدر این خانواده ارباب و خان روستایی در این خطه است و یک دختر به نام گلنار دارد. گلنار عاشق جوانی تیرانداز و شکارچی به نام اسماعیل می شود، اما پدر خانواده با این وصلت مخالف است. پدر برای آن که گلنار را از این فضا دور کند او را به تهران می فرستد اما گلنار تن به این سفر نمی دهد و وقتی که به شهر خودشان بر می گردد می بیند که همه چیز به یک باره تغییر یافته است.

  دانلود سریال گیلدخت قسمت 56
  دانلود سریال گیلدخت قسمت 56

  بازیگران سریال گیلدخت

  در سریال گیلدخت شماری از بهترین و مشهور ترین بازیگر های سینما و تلویزیون ایران حضور دارند که از جمله ی آن ها می توان به بازیگر های پیشکسوتی مانند ثریا قاسمی، محمود پاک نیت، فریبا متخصص و غیره اشاره کرد. البته در سریال گیلدخت بازیگران جوان و تازه کاری هم حضور دارند که آن ها نیز جزو بهترین های ایران می باشند.

  از جمله ی بهترین بازیگران جوان سریال گیلدخت می توان به میترا رفیع، پریوش نظریه، شقایق فراهانی، حمید ابراهیمی، نفیسه روشن و غیره اشاره کرد. تمام بازیگران تازه کار و جوان و پیشکسوت سریال گیلدخت دست به دست هم داده اند و توانسته اند سریالی ماندگار برای صدا و سیمای ایران تولید کنند. برای دانلود سریال گیلدخت قسمت 56 با ما همراه باشید.

  دانلود سریال گیلدخت قسمت 56
  دانلود سریال گیلدخت قسمت 56

  عوامل سریال گیلدخت

  سریال تلویزیونی گیلدخت محصولی حاصل همکاری عوامل کار کشته و متبحر صدا و سیمای ملی ایران است و توانسته به یک سریال زیبا و پر طرفدار در میان نسل های مختلف ایرانی و جوانان تبدیل شود. در واقع وظیفه ی کارگردانی سریال گیلدخت را مجید اسماعیلی بر عهده داشت و توانست به خوبی از عهده ی ساخت چنین سریال تاریخی و فاخری برآید.

  مجید آسودگان نیز کار تهیه کنندگی سریال گیلدخت را انجام داد و سرمایه ی زیادی را برای ساخت این فیلم تاریخی و ایرانی صرف کرد. همان طور که می دانید مجید آسودگان و مجید اسماعیلی جزو بهترین تهیه کننده ها و کارگردان های سینما و تلویزیون ایران هستند و آثار ماندگاری از آن ها بر جای مانده است. شما می توانید در ادامه ی مطلب لینک دانلود سریال گیلدخت قسمت 56 را مشاهده کنید و از دیدن این قسمت جذاب نهایت لذت را ببرید.

  دانلود سریال گیلدخت قسمت 56
  دانلود سریال گیلدخت قسمت 56

  دانلود سریال گیلدخت قسمت 56

  لینک دانلود سریال گیلدخت قسمت 56

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا