counter free hit invisible دانلود سریال پوست شیر فصل سه و قسمت 7 - مجله شرط بندی بتکده 2024
فیلم و سریال

دانلود سریال پوست شیر فصل سه و قسمت 7

موضوع فصل سوم سریال پوست شیر

 • دانلود سریال پوست شیر فصل سه و قسمت 7 را می توانید با کیفیت های مختلف در سایت بت کده انجام دهید. همان طور که می دانید سریال پوست شیر یکی از بهترین سریال های ایرانی است و شهرت و محبوبیت خیلی زیادی دارد. سریال پوست شیر موضوعی خیلی جدید و معمایی دارد و می تواند نظر مثبت مردم را به خودش جلب کند. فیلم نامه ی سریال پوست شیر خیلی خاص و هیجان انگیز است و باعث می شود که شما نتوانید چشم از صحنه ی تلویزیون بردارید. برای آشنایی با بازیگران سریال پوست شیر با ما همراه باشید و دانلود سریال پوست شیر فصل سه و قسمت 7 را از دست ندهید.

  دانلود سریال پوست شیر فصل 3 قسمت 7
  دانلود سریال پوست شیر فصل سه و قسمت 7

  آشنایی با بازیگرهای سریال پوست شیر

  سریال پوست شیر از بهترین سریال های ایرانی از نظر بازیگر های خوب و مشهور است. همان طور که می دانید وجود بازیگر های خوب در یک سریال باعث می شود که آن سریال در میان مردم دیده و شناخته شود. بازیگر های خوبی در سریال پوست شیر حضور دارند که از جمله ی محبوب ترین و مشهور ترین آن ها می توان به شهاب حسینی و هادی حجازی فر اشاره کرد.

  دیگر بازیگر های مشهور این سریال عبارت هستند از پانته آ بهرام، مهرداد صدیقیان، پردیس احمدیه، ژیلا شاهی و غیره. همه ی این بازیگر ها جزو بهترین های سینما و تلوزیون ایران می باشند. معممولا این بازیگر ها در هر فیلم و سریالی که بازی می کنند می توانند اثر ماندگاری از خودشان به جا بگذارند.

  دانلود سریال پوست شیر فصل 3 قسمت 7
  دانلود سریال پوست شیر فصل سه و قسمت 7

  بازیگر نقش اصلی سریال پوست شیر

  هادی حجازی فر ایفا گر نقش اصلی سریال محبوب پوست شیر است. آقای حجازی فر در این سریال نقش نعیم مولایی را ایفا کرد و توانست خیلی زود شهرت خودش را در بازیگری دو چندان کند. آقای مولایی فردی است که سال ها پیش به دلیل دزدی از طلا فروشی به زندان افتاده و دیگر نتوانسته زن و بچه اش را ببیند. او پس از مدتی طولانی از زندان آزاد می شود و به دیدن دخترش می رود. نعیم دخترش را با خود به سفر شمال می برد اما در این سفر شخصی ناشناس دختر نعیم را می دزدد.

  نعیم در ادامه ی سریال پوست شیر در تلاش است تا دخترش را از دست افراد ناشناس نجات دهد. او برای انجام این کاار از کارگاهی در اداره ی آگاهی کمک می کند. شهاب حسینی نیز ایفاگر نقش این کاراگاه کار کشته و مجرب است. در کل آقای شهاب حسینی و هادی حجازی فر در کنار هم توانستند به خوبی دو نقش اصلی سریال پوست شیر را ایفا کنند.

  دانلود سریال پوست شیر فصل 3 قسمت 7
  دانلود سریال پوست شیر فصل سه و قسمت 7

  موضوع قسمت 7 فصل سه سریال پوست شیر

  سریال پوست شیر در سه فصل تهیه و تولید شده است. در هفته ی پیش قسمت هفتم از فصل سوم پوست شیر پخش شد. این قسمت از سریال پوست شیر هم توانست خیلی زود جای خود را در دل طرفدارانش پیدا کند. آقای حجازی فر در این قسمت هم به دنبال قاتل دخترش می گردد و به کمک آقای شهاب حسینی به دنبال آن ها می گردد. این قسمت از سریال بر خلاف سایر قسمت های پوست شیر زیاد هیجان خاصی ندارد.

  به نظر می رسد که کارگردان و نویسنده ی سریال پوست شیر قصد دارد که هیجان اصلی را در قسمت آخر به بیننده القا کنند. اگر دوست دارید با داستان قسمت 7 از فصل 3 سریال پوست شیر آشنا شوید، دانلود سریال پوست شیر فصل سه و قسمت 7 را از دست ندهید.

  دانلود سریال پوست شیر فصل 3 قسمت 7
  دانلود سریال پوست شیر فصل سه و قسمت 7

  دانلود سریال پوست شیر فصل سه و قسمت 7

  لینک دانلود سریال پوست شیر فصل سه و قسمت 7 (کیفیت 480)

  لینک دانلود سریال پوست شیر فصل سه و قسمت 7 (کیفیت 720)

  لینک دانلود سریال پوست شیر فصل سه و قسمت 7 (کیفیت 1080)

  شما در این مطلب با بازیگر های اصلی سریال پوست شیر آشنا شدید و لینک دانلود قسمت 7 از فصل سوم را مشاهده نمودید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا