counter free hit invisible دانلود آهنگ خوبی مامانم چی میخوری - مجله شرط بندی بتکده 2024
موزیک

دانلود آهنگ خوبی مامانم چی میخوری

علت شهرت آهنگ خوبی مامانم چی میخوری

 • دانلود آهنگ خوبی مامانم چی میخوری را می توانید با کیفیت های مختلف در سایت بت کده انجام دهید. همان طور که می دانید چند وقت پیش کلیپی در فضای مجازی پخش شد که مادری در آن با فرزندش صحبت می کرد. این کلیپ به سرعت وایرال شد و همه ی مردم ایران آن را دیدند. در این کلیپ مادری با فرزند کوچکش صحبت می کند و از او می چرسد که چی میخوری؟ چیپس می خوری؟

  لحن حرف زدن مادر خیلی خنده دار است و توانسته خیلی زود در میان همه ی مردم ایران دیده شود. اگر شما اهل فعالیت در فضای مجازی باشید بی شک بارها و بارها این کلیپ معروف را در اینستاگرام دیده اید. برای دانلود آهنگ خوبی مامانم چی میخوری می توانید تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

  دانلود آهنگ خوبی مامانم چی میخوری
  دانلود آهنگ خوبی مامانم چی میخوری

  محبوبیت کلیپ چی می خوری در اینستاگرام

  مدت ها پیش کلیپی در فضا های مجازی مختلف وایرال شد. در این کلیپ جالب و با مزه مادری با فرزندش صحبت می کند و از او سوال می پرسد که چی می خوری چیپس می خوری. شاید در نظر اول به این فکر کنید که این جملات خنده دار نیستند به خصوص اگر مادری به فرزندش بگوید. اما اگر ویدیو و کلیپ آن را دیده باشید بی شک این حرف را نخواهید زد.

  در واقع لحن حرفه زدن این مادر با بچه اش بسیار جالب و توجه برانگیز است و توانست در مدت زمان کوتاهی شهرت زیادی را برای این خانم و بچه اش در اینستاگرام به همراه داشته باشد. به هر حال اگر اهل فضای مجازی باشید بی شک این کلیپ محبوب را دیده اید و دوست دارید با صاحبان صدای آن آشنا شوید. برای دانلود آهنگ خوبی مامانم چی میخوری ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید.

  دانلود آهنگ خوبی مامانم چی میخوری
  دانلود آهنگ خوبی مامانم چی میخوری

  منبع انتشار کلیپ چی می خوری

  مدت ها پیش کلیپ معروف و مشهور خوبی مامانم چی می خوری در فضا های مختلف پخش شد و باعث شد که افراد زیادی آن را دوست داشته باشند و حتی از آن تقلید کنند. در این میان عده ای نیز به دنبال آن هستند که بفهمند چه کسی این کلیپ محبوب را پخش کرده است. مدت ها پیش در فضای اینستاگران پخش شد که جاری خانم چی می خوری از او خواسته که کلیپی از خود و فرزندش برای او بفرستد.

  وقتی که این کلیپ را می بیند و می فهمد که خنده دار است تصمیم می گیرد که بی اجازه آن را در فضای اینستاگرام منتشر کند. حالا گویا خود او و شوهرش به خاطر انتشار بی اجازه ی این کلیپ با هم به مشکل برخورند و شوهرش می خواهد او را طلاق بدهد. به هر حال راست و دروغ این ماجراهای انتشار کلیپ چی می خوری به صورت دقیق معلوم نیست. اگر شما می خواهید لینک دانلود آهنگ خوبی مامانم چی میخوری را مشاهده کنید، ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید.

  دانلود آهنگ خوبی مامانم چی میخوری
  دانلود آهنگ خوبی مامانم چی میخوری

  علت شهرت آهنگ چی می خوری

  همان طور که می دانید اکثر آهنگ های موجود در مارکت موسیقی ایران آهنگ هایی شاد یا عاشقانه هستند. تا حالا در مارکت موسیقی ایرانی آهنگ خنده دار نداشته ایم و آهنگ خوبی مامانم چی خوری یکی از معدود آهنگ های خنده دار ایرانی است. در واقع شما می توانید این آهنگ محبوب را با کیفیت های 128 و 320 در ادامه ی مطلب دانلود کنید و از شنیدن این آهنگ خنده دار از ته دل تان بخندید.

  دانلود آهنگ خوبی مامانم چی میخوری
  دانلود آهنگ خوبی مامانم چی میخوری

  دانلود آهنگ خوبی مامانم چی میخوری

  لینک دانلود آهنگ خوبی مامانم چی میخوری (کیفیت 128)

  لینک دانلود آهنگ خوبی مامانم چی میخوری (کیفیت 320)

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا