counter free hit invisible دانلود فیلم زنان بدون مردان دوبله فارسی بدون سانسور
فیلم و سریال

دانلود فیلم زنان بدون مردان دوبله فارسی بدون سانسور

فیلم زنان بدون مردان دوبله فارسی بدون سانسور

 • فیلم زنان بدون مردان : زنان بدون مردان نام فیلمی است برگرفته از کتاب شهرنوش پارسی‌پور و به کارگردانی شیرین نشاط دربارهٔ حوادث و رویدادهای کودتای ۲۸ مرداد که به برافتادن دولت محمد مصدق در ایران انجامید. داستان فیلم، شرایط ناگوار زنان ایرانی در این عصر را مورد بررسی قرار می‌دهد در ادامه برای دانلود فیلم زنان بدون مردان با برترین کیفیت با ما همراه باشید

  دانلود فیلم زنان بدون مردان دوبله فارسی بدون سانسور
  دانلود فیلم زنان بدون مردان دوبله فارسی بدون سانسور

  خلاصه فیلم

  فیلم زنان بدون مردان سینمایی ای می باشد که برگرفته از کتاب استاد شهر نوش پارسی پور است. این فیلم محصول سه کشور آلمان اتریش و فرانسه می باشد که کارگردانی آن را شیرین نشاط انجام داد. این فیلم در مورد داستان و حوادث تاریخ بیست و هشت مرداد می باشد که در آن دوران دولت مصدق از کار برداشته شد و شخص محمد مصدق از کار برکنار شد. مرادان بدون زنان در کشور اتریش فیلم برداری شد.

  دانلود فیلم زنان بدون مردان دوبله فارسی بدون سانسور

  فیلم

  فیلم «زنان بدون مردان » در سال ۲۰۰۹ توانست از دو هزار فیلم ارسالی به جشنواره ونیز، به بخش مسابقه آن راه یافته و تندیس شیر نقره‌ای جشنواره بین‌المللی سینمایی ونیز را به عنوان بهترین کارگردان از ان شیرین نشاط نماید. این فیلم همچنین در فستیوال ساندنس ۲۰۱۰ انتخاب شده و در سطح گسترده در آمریکا توزیع و مورد استقبال مردم و منتقدین قرار گرفت.

  «زنان بدون مردان » محصول مشترک آلمان و فرانسه است و در مجموع ساختش پنج سال به طول انجامیدو به زبان پارسی و با هنرپیشه های ایرانی مقیم خارج از کشور به مدت دو ماه در شهر کازابلانکا در کشور مراکش فیلمبرداری گردید.

  دانلود فیلم زنان بدون مردان دوبله فارسی بدون سانسور
  دانلود فیلم زنان بدون مردان دوبله فارسی بدون سانسور

  علیرغم اینکه تمامی مراحل فیلمبرداری در شهر کازابلانکا وکشور مراکش انجام شده است، تلاش کارگردان و گروهش در فضاسازی و ایجاد لوکیشن ها و القای روح ایرانی فیلم، همچنین نزدیک ساختن فضای کلی اثر به دوران دهه ی 30 خورشیدی در ایران بسیارجلب توجه می کندو از نقاط قوت آن به حساب می آید.(البته اگر لو رفتن برخی چیدمان صحنه های داخلی و سر در تابلوی مغازه ها، در سکانس های تظاهرات ، برخی رقص ها و لهجه های عربی سیاهی لشکر ها را نادیده بگیریم.

  یکی دیگر از نکات جالب توجه فیلم این است که یک خانم فیلمی پارسی زبان ساخته، انهم در اقتباس از یک اثر مشهور ادبی(رمان به همین عنوان از شهرنوش پارسی پور)؛ با بن مایه یکی از بحرانی ترین دوران تاریخی ایران با زمان 97 دقیقه و با لوکیشن های باز چندگانه با سیاهی لشکر هایی عربی که قرار است نقش ایرانیان پایتخت نشین دهه سی خورشیدی را ایفا کنند.

  دانلود فیلم زنان بدون مردان دوبله فارسی بدون سانسور

  نقش مردمی که از دولت نونهاد و ملی گرای مصدق در برابر نظامیان ،اوباش وحزبی ها و مذهبیون مخالف جیره خوار حکومتی پشتیبانی کردند ،کتک خوردند،زندانی یا کشته شدند.بدون امید اکران در کشور و مطمئن از رو در رویی با تفکری که در اینسو و داخل کشور آن را بر نمی تابند ؛ چنین پروژه ای آنهم در خارج از کشور کار ساده ای نیست .

  داستان فیلم زنان بدون مردان

  در این تلاطم و سر و صدا در فیلم زنان بدون مردان، تقریباً سکوتی در زیر وجود داشت، این حس که همه چیز در طول زمان تکرار می شود. مونس (شبنم طلوعی) با لباس سیاه در میان انبوهی از پیراهن‌های سفید، مردمی با دست‌ها و صداهایی که در مخالفت با حکومت سرکوبگر بلند شده‌اند، ایستاده است.

  دوربینی که نزدیک صورت او معلق است، مونیس به وضوح تحت تأثیر انرژی واقعی و فیزیکی جمعیت، دعوت به آگاهی و کنش سیاسی در فیلم زنان بدون مردان خواهد شد ، و نبض متافیزیکی و تاریخی لحظه ای قرار می گیرد.

  درست در آن زمان، شلیک ها به صدا در می آیند، و حرکت تغییر می کند: مردم پراکنده می شوند، دیگر یک نفر نیستند، بلکه می ترسند و تنها هستند و برای جان خود می دوند.

  این صحنه در فیلم زنان بدون مردان (ایران) در سال 1953 اتفاق می افتد، اما همانطور که مونیس مشاهده می کند آشناست. تکرار آن دقیقاً نکته زنان بدون مردان است.

  فیلم نفس گیر شیرین نشاط از رمانی به همین نام اثر شهرنوش پارسی پور. اما با وجود اینکه فیلم زنان بدون مردان از یکسانی این سناریو ابراز تاسف می کند، پایانی جایگزین، زودگذر و ناقص را نیز متصور است. این دنیای دیگر آرام است و از شهر دور شده است، باغی پر از درختان زیبا و نور درخشان خورشید.

  فیلم زنان بدون مردان

  برسی فیلم

  یک اثر هنری از مجموعه تجربه ها و خوانده ها و شنیده ها و رخداد های زندگی و خاطرات و رویاها و بسیاری از افکار واحساسات و گرایش های ذهن هنرمند که گاه خود وی از آنها آگاهی درستی ندارد- یا چه بسا انها را فراموش کرده باشد- از ناخود اگاهش بر میاید به وجود می اید

  دانلود فیلم زنان بدون مردان دوبله فارسی بدون سانسور

  مهمترین رخدادهایی که از کودکی تا پیری زندگی یک هنرمند را رقم زده ،تاثیر خانواده و دوستان در شخصیت او ، چالش های بزرگ وی و شکست ها ، پیروزی ها ، عشق ها و سرخوردگی ها و سرکوب هایی که شده ، آرزوها و امید ها و نومیدی هایش در مدیوم هنر در قالب اثر هنری زاده می شوند

  دانلود فیلم زنان بدون مردان دوبله فارسی بدون سانسور
  دانلود فیلم زنان بدون مردان دوبله فارسی بدون سانسور

  در بسیاری از آثار هنری شخصیت های اثر به نوعی بازنمود ویژگی های شخصی و ابعاد شخصیتی هنرمند و حتا امیال و آرزوها و خواستهای پنهان یا سرکوب شده ی وی می باشند.

  بنابراین ما در رمان «زنان بدون مردان» با باز نمود همین ابعاد شخصیتی و درونیات نویسنده روبروییم.شخصیت های اصلی این داستان زن اند و نویسنده نیز یک زن است.تک تک شخصیت ها دچار آزردگی و رنجش و حتا صدماتی از جامعه مذهبی –سنتی ومرد سالاری هستند که آنها را به زندگی بدون مردان واداشته است.مونس ، فخری، فائزه و زرین چهار شخصیت اصلی داستان آمده اند تا رنج هایشان را با مخاطب قسمت کنند.

  دانلود فیلم زنان بدون مردان دوبله فارسی بدون سانسور

  پیشنهاد: برترین سایت شرط بندی در ایران 

   

  شخصیت فائزه در فیلم زنان بدون مردان

  در فیلم زنان بدون مردان فائزه:در فیلم چهارم، مونیس دوستش فائزه را تا باغی که مهدخت در آن است همراهی می کند. فائزه عقاید سرکشی ندارد، بلکه فقط آرزوی ازدواج دارد. یک تجاوز وحشیانه اما رویای ازدواج و زندگی خانوادگی را از بین می برد. این تجاوز جنسی، بکارتی را که او با این قاطعیت از آن دفاع کرده است ربوده و – طبق دستورات جامعه مذهبی اطرافش – باعث شرمساری خود شده، آبروی خانواده اش را خدشه دار کرده و به سادگی حق شادی را از دست داده است.

  فیلم زنان بدون مردان

  شخصیت مهدخت در فیلم زنان بدون مردان

  در فیلم زنان بدون مردان مهدخت:این فیلم مهدخت زن تنها را در داستانی خیالی و جادویی به تصویر می کشد. او در هراس از تمایلات جنسی خود زندگی می کند و از از دست دادن باکرگی گرانبهای خود می ترسد و در عین حال در فکر باروری خود و تمایل خود به بچه دار شدن است. او که با این معضل متناقض شکاف می کند، به باغی مجلل و مرموز که در یک چشم انداز بیابانی برهوت واقع شده است، پناه می برد.

  فیلم زنان بدون مردان

  شخصیت فرخ لقا در فیلم زنان بدون مردان

  در فیلم زنان بدون مردان فرخ لقا:فیلم درباره فرخ لقا فیلم یادبود «فیلم زنان بدون مردان» شیرین نشاط را به تصویر می کشد. فرخ لقا بر خلاف سایر زنان این اثر از طبقات مرفه است. وقتی با او ملاقات می کنیم، شوهرش تازه مرده است و او باغی را خریده است که زنان در آرزوی یافتن پناهگاهی به آن متوسل شده اند. باغ بهشتی و مجلل در میان چشم انداز کویر نمادی از آزادی زنان از سلطه مردان و توانایی آنها برای یافتن دوباره خود در خارج از دسترس جامعه مردسالار است.

  فیلم زنان بدون مردان

  معرفی فیلم سینمایی زنان بدون مردان

  فیلم سینمایی زنان بدون مردان داستان زندگی زن ها و بانوان ایرانی را در دهه 20 شمسی در ایران به تصویر می کشد. همان طور که می دانید ایران در آن دوره ی تاریخی شرایط خاصی داشته است و مردم در آن روز ها به سختی زندگی می کردند. این سختی و مشکلات برای زن ها بیش تر از مرد ها بود.

  در آن دوره به دستور رضا شاه روسری ها و چادر ها را از سر زن ها می کشیدند و زن ها نمی توانستند با آزادی به بیرون از خیابان بیایند. فیلم سینمایی زنان بدون مردان توانسته است که به خوبی شرایط آن روز های مردم و زنان ایران را به تصویر بکشد و کارگردان و عوامل به خوبی از عهده ی کار های خودشان برآمدند.

  دانلود فیلم زنان بدون مردان
  دانلود فیلم زنان بدون مردان

  معرفی بازیگران زنان بدون مردان

  در فیلم سینمایی زنان بدون مردان بازیگران خوب و محبوبی ایفای نقش کرده اند که از جمله ی آن ها می توان به آنا پیروز، آریتا شهرزاد، پگاه فریدونی، شبنم طلوعی و غیره اشاره کرد. همه ی بازیگرانی که در فیلم سینمایی زنان بدون مردان حضور دارند، جزو بازیگر های با استعداد ایرانی هستند که در خارج از کشور زندگی می کنند.

  این بازیگر ها توانستند به خوبی نقش زن هایی را بازی کنند که در دهه 1320 در ایران زندگی می کردند و شرایط زندگی سختی داشتند. در واقع بازیگر ها جوری نقش این زن ها را بازی کردند که بیننده با دیدن آن ها حس می کند جای آن ها است و سختی آن ها را با تمام وجودش حس می کند. برای دانلود فیلم زنان بدون مردان ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید.

  دانلود فیلم زنان بدون مردان
  دانلود فیلم زنان بدون مردان

  نقد و بررسی فیلم سینمایی زنان بدون مردان

  زنان بدون مردان بی شک یکی از بهترین ساخته های کشور های خارجی درباره ی ایران است. در واقع سه کشور آلمان و اتریش و فرانسه دست به دست هم دادند و توانستند یکی از تاریک ترین دوران های ایران را به خوبی به تصویر بکشند. فیلم سینمایی زنان بدون مردان در سال 2009 در کشور مراکش فیلم برداری شد و توانست شهرت و محبوبیت فوق العاده ای به دست آورد.

  در واقع فیلم سینمایی زنان بدون مردان داستان و فیلم نامه ای جذاب و جالب دارد. همین مساله به یکی از دلایل ترند شدن فیلم سینمایی زنان بدون مردان بعد از 14 سال تبدیل شده است. دلیل دیگری که برای شهرت و محبوبیت فیلم زنان بدون مردان وجود دارد، بازیگران خوب این فیلم مانند زهرا امیر ابراهیمی و شبنم طلوعی هستند. فیلم زنان بدون مردان توانست در مدت کوتاهی پس از پخشش به فروش خوبی برسد و امتیازی عالی در آی ام دی بی به دست آورد.

  نظرات و انتقادات فیلم زنان بدون مردان

  در مورد نظرات و انتقاداتی که به ای فیلم شد باید به شما بگوییم که این فیلم در سال ۲۰۰۹ کاملا نا شناخته تولید و پخش شد. به همین دلیل افراد بسیار محدوذی در آن زمان توانستند این فیلم را از سایت های مختلف دریافت کنند و مشاهده بکنند. افرادیی که این فیلم را مشاهده کردند بر این نظرند که کارگردان و نویسنده فیلم زنان بدون مردان در کار خود به هیچ عنوان کم کاری نکرده اند.

  افرادی که این فیلم را دیدند بر این باورند که بازیگرانی که برای این فیلم انتخاب شد بازیگران خوبی نبودند و نتوانستند به خوبی هر چه تمام تر این فیلم را بازی کنند. اما آن ها بر این باورند که فیلم سینمایی زنان بدون مردان تاریخ را به خوبی به تصویر کشید. اگر شما به دنبال فیلمی با شخصیت های تاریخی و مستند می باشد به شما دانلود فیلم زنان بدون مردان دوبله فارسی را پیشنهاد می دهیم.

  دانلود فیلم زنان بدون مردان دوبله فارسی

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱۰ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا