counter free hit invisible سریال گلهای خونی قسمت 145 - مجله شرط بندی بتکده 2024
فیلم و سریال

سریال گلهای خونی قسمت 145

امتیاز سریال گل های خونی

 • سریال گلهای خونی قسمت 145 را در ادامه ی این مطلب از سایت بت کده دانلود کنید. همان طور که می دانید سریال های ترکیه ای چند سال است که در میان مردم ایران دارای طرفدار می باشد و مردم ایران دوست دارند که چنین سریال هایی را تماشا کنند.

  سریال گل های خونی یکی از بهترین سریال های ترکیه ای در چند سال اخیر است که در میان مردم ایران طرفدار های زیادی داشته است. سریال گل های خونی دارای موضوعی کلیشه ای ولی جالب و هیجان انگیز است و توانسته نسل های مختلف را به پای این سریال بکشاند. شما می توانید در ادامه ی این مطلب از سایت بت کده با داستان و بازیگر های سریال ترکیه ای گل های خونی بیش تر آشنا بشوید.

  سریال گلهای خونی قسمت 145
  سریال گلهای خونی قسمت 145

  داستان سریال گل های خونی چیست؟

  سریال گل های خونی داستان زندگی یک دختر و پسر جوان به نام های باران و دیلان را بیان می کند که هر کدام از آن ها در خانواده های ثروتمندی زندگی می کنند. در این میان خانواده های باران و دیلان از گذشته های دور با هم دشمنی و مشکل دارند و می خواهند که با انجام یک وصلت بین خودشان این مشکل را تا تا حدودی بر طرف کنند. در این میان باران و دیلان برای برقراری صلح و ازدواج اجباری انتخاب می شوند.

  همان طور که پیش تر بیان کردیم باران و دیلان علاقه ای به هم دیگر و ازدواج ندارند اما خانواده ها این دو را به این ازدواج مجبور می کنند. در این میان باران و دیلان با هم به یک خانه می روند و در آن جا با هم دیگر دچار مشکل هستند. در ادامه ی سریال گل های خونی شاهد تغییر احساسات بین باران و دیلان هستیم. آن ها باید از پس مسائل و مشکلات زیادی برای کنار آمدن با خانواده هایشان برآیند.

  سریال گلهای خونی قسمت 145
  سریال گلهای خونی قسمت 145

  بازیگر های سریال گل های خونی

  در سریال گل های خونی بازیگر های مشهور و محبوبی از کشور ترکیه حضور دارند که از جمله ی محبوب ترین آن ها می توان به باریش باکتاش در نقش باران و یامور یوکسل در نقش دیلان اشاره کرد. اگر جزو بیننده های سریال گل های خونی باشید بی شک می دانید که باریش باکتاش و یامور یوکسل به خوبی از عهده ی ایفای نقش های باران و دیلان برآمدند و توانستند یک سریال ماندگار تولید کنند.

  همان طور که می دانید باریش و یامور جزو بهترین و محبوب ترین بازیگر های کشور ترکیه می باشند و همین مساله باعث می شود که مردم زیادی طرفدار آن دو باشند. البته باریش و یامور از نظر ظاهر نیز حرف های زیادی برای زدن دارند و جزو محبوب ترین و خوش تیپ ترین بازیگر های ترکیه می باشند. شما می توانید در ادامه ی این مطلب از سایت بت کده امتیاز سریال گل های خونی را مشاهده کنید.

  سریال گلهای خونی قسمت 145
  سریال گلهای خونی قسمت 145

  امتیاز سریال گل های خونی

  همان طور که پیش تر بیان کردیم سریال گل های خونی دارای طرفدار های زیادی می باشد و مردم زیادی در سر تا سر ترکیه و ایران این سریال را دنبال می کنند. سریال گل های خونی داخل سایت آی ام دی بی موجود می باشد و افراد زیادی این سریال را دنبال می کنند. این روز ها امتیاز سریال گل های خونی در سایت آی ام دی بی مساوی 7.4 می باشد. همان طور که می دانید امتیاز 7.4 در سایت آی ام دی بی برای یک سریال ترکیه ای امتیاز خوبی است و نشان دهنده ی تعداد بالای طرفدار های آن می باشد.

  سریال گلهای خونی قسمت 145
  سریال گلهای خونی قسمت 145

  دانلود سریال گلهای خونی قسمت 145

  لینک دانلود سریال گلهای خونی قسمت 145

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲۵ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا