counter free hit invisible فیلم نافرمانی - مجله شرط بندی بتکده 2024
فیلم و سریال

فیلم نافرمانی

امتیازات فیلم سینمایی نافرمانی

 • فیلم نافرمانی یکی از فیلم های محبوب در سال 2017 است که توسط کشور های انگلستان، آمریکا و ایرلند ساخته شد و توانست طرفدار های زیادی به دست آورد. فیلم سینمایی نا فرمانی در ژانر درام و رمانتیک تهیه شد و بازیگر های محبوب و مشهوری از سه کشور بیان شده در آن ایفای نقش کردند.

  مردم و منتقدان زیادی فیلم سینمایی نافرمانی را در سر تا سر جهان تماشا کردند و توانستند نظر خود را نسبت به این فیلم سینمایی ثبت کنند. این روز ها فیلم سینمایی نافرمانی در سایت آی ام دی بی دارای امتیاز نسبتا خوبی است و این مساله نشان دهنده ی خوش ساخت بودن فیلم سینمایی نافرمانی می باشد. شما می توانید در ادامه ی این مطلب از سایت بت کده با خلاصه ی داستان و بازیگر های حاضر در فیلم سینمایی نا فرمانی بیش تر آشنا شوید.

  فیلم نافرمانی
  فیلم نافرمانی

  خلاصه فیلم سینمایی نافرمانی

  فیلم سینمایی نافرمانی از روی یک رمان به همین نام تهیه و تولید شد. فیلم سینمایی نا فرمانی داستان زندگی زنی جوان و سی و دو ساله را به تصویر می کشد که از فرقه ی یهودیت می باشد. این زن سی و دو ساله در خانواده و جامعه ای مذهبی زندگی می کنند و همین مساله سبب می شود که همیشه تحت نظر باشد و افراد زیادی پیگیری او را کنند.

  در این میان این زن با زن دیگری وارد رابطه ی عاشقانه می شوند و تمامی قوانین مذهبی جامعه را زیر پا می گذارد و از دستوران دینش نا فرمانی می کند. به همین دلیل است که نام این فیلم را نافرمانی گذاشته اند. شما می توانید در ادامه ی این مطلب از سایت بت کده با بازیگر های حاضر در فیلم سینمایی نا فرمانی بیش تر آشنا شوید.

  فیلم نافرمانی
  فیلم نافرمانی

  بازیگر های فیلم نافرمانی

  در فیلم سینمایی نافرمانی بازیگر های مشهور و محبوبی از کشور های انگلستان، آمریکا و ایرلند بازی کرده اند که همه ی آن ها شهرت و محبوبیت ویژه ای دارند و می توانند در یک فیلم سبب موفقیت و دیده شدن آن شوند. از جمله ی مشهور ترین و محبوب ترین بازیگر های حاضر در فیلم سینمایی نا فرمانی می توان به ریچل وایس، ریچل مک آدامز، آلساندرو نیووالا، آنتون لسر، آلن کوردانر، نیکولاس وودسون، لیزا سادوی و غیره اشاره کرد.

  همه ی این بازیگر ها بازیگر های خوب و محبوبی هستند و می توانند به خوبی از عهده ی نقش های سخت و عجیب و غریب برآیند. همین اتفاق برای این بازیگر ها در فیلم سینمایی نا فرمانی نیز افتاد و مردم توانستند از بازی های بازیگران فیلم سینمایی نافرمانی لذت زیادی ببرند.

  فیلم نافرمانی
  فیلم نافرمانی

  امتیازات فیلم سینمایی نافرمانی

  در فیلم سینمایی نافرمانی عوامل زیادی دست به دست هم دادند و این فیلم سینمایی را به یکی از فیلم های محبوب و مشهور در تاریخ تبدیل کردند. فیلم سینمایی نافرمانی در سال 2017 منتشر شد و توانست بیننده ها و فروش فوق العاده زیادی به دست آورد. فیلم سینمایی نا فرمانی از زمان انتشارش در سال 2017 تا زمان نگارش این مقاله که سال 2023 است، در سایت آی ام دی بی موجود است و توانسته امتیاز 6.6 را به دست آورد.

  همان طور که می دانید امتیاز 6.6 برای یک فیلم سینمایی درام و رمانتیک یک امتیاز نسبتا خوب است و نشان می دهد که تمامی المان های تاثیر گذار در فیلم سینمایی با کیفیت بوده اند. برخی از منتقدان می گویند که فیلم سینمایی نافرمانی داستانی خیلی جال و تابو شکن دارد و ههمین موضوع و فیلم نامه ی فیلم سینمایی نا فرمانی توانسته طرفدار های خیلی زیادی به دست آورد و فروش خوبی را به نام خود ثبت کند.

  فیلم نافرمانی
  فیلم نافرمانی

  دانلود فیلم نافرمانی

  لینک دانلود فیلم سینمایی نافرمانی

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۸ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا