counter free hit invisible نقره در سریال نون خ - مجله شرط بندی بتکده 2024
بیوگرافی

نقره در سریال نون خ

آشنایی با بازیگر نقره در سریال نون خ

 • نقره در سریال نون خ یکی از بازیگران زیبا و جذاب کرد زبان است که در همین مدت کم حضور در سریال نون خ توانست به شهرت و محبوبیت قابل قبولی برسد. خانم اکرم یدی بازیگر نقش نقره در سریال نون خ است و توانسته به خوبی و با موفقیت از عهده ی ایفای نقش خود برآید. همان طور که می دانید سریال نون خ یکی  از پر طرفدار ترین سریال های نوروزی در چند سال اخیر تلویزیون ایران است که این روزها فصل چهارم آن از شبکه ی اول سیما پخش می شود. نقره یکی از بازیگران جدید این فصل است که توانسته بازی جذاب و شیرینی ارائه دهد. برای آشنایی با بیوگرافی اکرم یدی ما را همراهی کنید.

  نقره در سریال نون خ
  نقره در سریال نون خ

  آشنایی با بیوگرافی نقره در سریال نون خ

  خانم اکرم یدی همیاران نقش نقره را در سریال مشهور نون خ بازی کرده است و توانسته بازی بسیار شیرینی داشته باشد که برای یک سریال طنز اهمیت فوق العاده زیادی دارد. خانم یدی در استان کرمانشاه متولد شده است و متولد دهه ی هفتاد شمسی می باشد. خانم اکرم یدی از دوران کودکی و نوجوانی به عنوان بازیگر مشغول فعالیت است و در تئاتر ها و فیلم های محلی استان خودش ایفای نقش می کند. او این روز ها به عنوان بازیگر کرد زبان در سریال مشهور نون خ 4 نیز بازی کرد و با ایفای این نقش توانست در میان مردم دیده و شناخته شود.

  نقره در سریال نون خ
  نقره در سریال نون خ

  آثار خانم اکرم یدی

  خانم اکرم یدی از دوران نوجوانی در حال انجام فعالیت بازیگری در استان کرمانشاه است و یکی از مشهور ترین آثار او تئاتر صد است. تئاتر صد با کارگردانی آرش منصوری در محله ی اسلام آباد غرب اکران شد و توانست نظر مثبت مردم را به خود جلب کند. تئاتر صد درباره ی داستان های حماسی دخترهای کوبانی است که داستانی بسیار تاثیر گذار دارد و بیننده را مبهوت می کند. خانم یدی ایفاگر نقش اول این نمایش بود و توانست با حضور در این نمایش نام خود را به عنوان یک بازیگر محلی به گوش همه برساند. در نهایت سعید آقا خانی با او آشنا شد و از او برای ایفای نقش نقره در سریال نون خ دعوت کرد.

  نقره در سریال نون خ
  نقره در سریال نون خ

  حضور در سریال نون خ 4

  خانم اکرم یدی در سریال نون خ 4 در نقش نقره در سریال نون خ ایفای نقش کرد و توانست به خوبی از عهده ی نقش خود برآید. سریال نون خ همیشه یکی از محبوب ترین سریال های نوروزی در میان مردم ایران است و همیشه مردمم منتظر پخش قسمت های جدید این سریال هستند. سریال نون خ داستان زندگی مردی درست کار به نام نورالدین خانزاده را به تصویر می کشد که دارای چهار فرزند دختر است و مشکلاتی در زندگی روستایی او وجود دارد. خانم یدی در فصل چهارم این سریال که این روز ها در حال پخش است، حضور دارد و توانسته بازی بسیار خوب از خود نشان بدهد و در یمان مردم دیده شود.

  نقره در سریال نون خ
  نقره در سریال نون خ

  نقش اکرم یدی در نون خ 4

  اکرم یدی در سریال نون خ 4 نقش نقره را بازی کرده است. نقره در این سریال نام یکی از دختر های ده بالا است که با فردی به نام رامین فود ازدواج کرده و اکنون همسر او می باشد. رامین فود در واقع یکی از اهالی ده پایین است که به خاطر ازدواج با یکی از دختر های ده بالا از ده پایین طرد شده است. حالا در فصل چهارم سریال نون خ گرگ به ده پایین حمله کرده و گوسفندهای آن ها را شکار می کند و مردم ده پایین را مجبور می کند که از رامین فود که شکارچی ماهری است، بخواهند که دوباره به ده پایین بیاید و به آن ها در شکار گرگ کمک کند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا