counter free hit invisible بیوگرافی سدا باکان یا seda bakan - مجله شرط بندی بتکده 2024
بیوگرافی

بیوگرافی سدا باکان یا seda bakan

معرفی سدا باکان یا seda bakan

 • سدا باکان یا به اصطلاح ترکی Seda bakan یکی از بهترین و محبوب ترین بازیگران زن کشور ترکیه است و او با توجه به استعداد ها و توانایی هایی که در شغل بازیگری دارد توانسته است طرفدار های بسیار زیادی را جذب خود بکند و توانسته در مرور زمان به یکی از بهترین و خوشگل ترین و البته محبوب ترین بازیگران کشور ترکیه تبدیل شود.

  سدا که یکی از خوشگل ترین و بهترین بازیگران است در سال ۱۹۸۵ میلادی در کشور ترکیه به دنیا آمده است و او در یکی از بهترین دانشگاه های کشور ترکیه یعنی دانشگاه ساکاریا از رشته تجارت خارجی فارغ التحصیل شده است و او علاوه بر انجام شغل بازیگری یک شغل دیگری به اسم دبلور نیز دارد و در این کار نیز موفقیت هایی دارد.

  ورود به پیج اینستاگرام سدا باکان ( Seda bakan )

  کاربران عزیزی که می خواهند وارد پیج اینستاگرام سدا باکان یا به اصطلاح ترکی Seda bakan شوند می توانند با کلیک بر روی گزینه 《 ورود به اینستاگرام Seda bakan 》وارد اینستاگرام این بازیگر فوق العاده خوشگل و با استعداد شوند.

  معرفی کامل بازیگر زرین سدا باکان ( Seda bakan )

  سدا در ۱۰ اکتبر در سال ۱۹۸۵ میلادی در کشور ترکیه و در شهر گبزه کوجا علی به دنیا آمده است و او با توجه به استعداد ها و توانایی هایی که در شغل بازیگری دارد توانسته است طرفدار های بسیار زیادی را جذب خود بکند و توانسته در مرور زمان به یکی از بهترین و با استعداد ترین و محبوب ترین بازیگران کشور ترکیه تبدیل شود.

  سدا باکان یا به اصطلاح ترکی  Seda bakan در یکی از بهترین دانشگاه های  کشور ترکیه یعنی دانشگاه ساکاریا از طریق رشته تجارت خارجی فارغ التحصیل شده است و او توانسته است اولین تجربه بازیگری خودش را در سال ۲۰۰۷ میلادی وقتی که تنها ۲۲ سال سن داشت بازیگری خود را آغاز کند و او علاوه بر انجام شغل بازیگری یک شغل دیگری به اسم دوبلور نیز انجام می دهد.

  سدا در یک خانواده ای به عنوان فرزند آخر به دنیا آمده است و تنها یک برادر بزرگ تر از خودش دارد مادر سدا یکی از مهاجران ترک های کشور یونان است و پدر سدا نیز یکی از مهاجران شهر سارایوو کشور بوسنی و هرزگوین است و سدا نیز دو ملیت دارد.

  سدا در استعداد های فراوانی دارد و او علاوه بر انجام شغل بازیگری یک شغل دیگری نیز به اسم دوبلور انجام می دهد و توانسته در این شغل نیز به موفقیت هایی برسد.

  قد و وزن سدا باکان ( Seda bakan )

  سدا به بدن و سلامت بدن خود اهمیت زیادی می دهد و او یکی از خوشگل ترین و با استعداد ترین بازیگران کشور ترکیه است که قد او تقریباً ۱۷۳ سانتی متر است و وزن او نیز تقریباً ۶۰ کیلو گرم است.

  بیوگرافی سدا باکان یا seda bakan

  خانواده سدا باکان ( Seda bakan )

  سدا فرزند یکی از خانواده هایی است که مادر او یکی از مهاجران ترک های یونان است و پدرش هم یکی از مهاجران کشور بوسنی و هرزگوین است. و او تنها یک برادر دارد.

  اولین سریال یا اولین تجربه بازیگری سدا باکان  ( Seda bakan )

  سدا استعداد فراوانی در شغل بازیگری دارد و به همین دلیل از طرف بسیاری از سریال های ترکیه ای برای او پیشنهادهای آمده است و او ابتدا اولین سریال و یا اولین تجربه بازیگری خود را در سال ۲۰۰۷ میلادی وقتی که تنها ۲۲ سال سن داشت با بازیگری در یکی از سریال های ترکیه ای معروف به اسم مجبوروم سانا یا به عبارتی Sana mecburum تجربه کرد.

  سدا باکان چگونه به شهرت رسید؟ ( Seda bakan )

  سدا تا به الان در بسیاری از سریال های ترکیه ای بازیگری کرده است اما او با خوش درخشیدن در یکی از سریال های ترکیه ای توانست به شهرت برسد و او در سال ۲۰۱۴ میلادی وقتی که او تنها ۲۹ سال سن داشت با بازیگری در سریالی به اسم سهم برادری توانست به شهرت برسد.

  ازدواج سدا باکان ( Seda bakan )

  سدا در ۴ اکتبر در سال ۲۰۱۴ میلادی وقتی که او تنها ۲۹ سال سن داشت با کسی به اسم علی ارل توانست ازدواج کند و او در حال حاضر یکی از خوشبخت ترین زوج های کشور ترکیه است.

   

  مجله بت کده

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا