counter free hit invisible بیوگرافی سلما ارگچ یا Selma ergeç - مجله شرط بندی بتکده 2024
بیوگرافی

بیوگرافی سلما ارگچ یا Selma ergeç

معرفی سلما ارگچ یا Selma ergeç

 • سلما ارگچ یا به اصطلاح ترکی Selma ergeç یکی از خوشگل ترین و محبوب ترین بازیگران کشور ترکیه است و او با توجه به استعداد ها و توانایی هایی که در شغل بازیگری دارد توانسته است طرفدار های بسیار زیادی را جذب خود بکند و توانسته در مرور زمان به یکی از بهترین و محبوب ترین بازیگران کشور ترکیه تبدیل شود.

  سلما که یکی از خوشگل ترین و بهترین و محبوب ترین بازیگران مرد کشور ترکیه است در ۱ نوامبر در سال ۱۹۷۸ میلادی در یکی از بهترین کشور ها یعنی کشور آلمان به دنیا آمده است و او در یکی از بهترین دانشگاه های جهان یعنی دانشگاه ترکیه از رشته روان شناسی و فلسفه فارغ التحصیل شده است.

  و او برای اولین بار قبل از شروع دوران بازیگری خود در حوزه مدلینگ فعالیت داشته و البته بعد از آن وارد عرصه بازیگری شد و توانست با بازیگری در یکی از بهترین و معروف ترین سریال ها به شهرت خود برسد.

  ورود به پیج اینستاگرام سلما ارگچ ( Selma ergeç )

  کاربران عزیزی که می خواهند وارد پیج اینستاگرام سلما ارگچ یا Selma ergeç شوند می توانند با کلیک بر روی گزینه 《 ورود به اینستاگرام Selma ergeç 》وارد اینستاگرام این بازیگر فوق العاده خوشگل و با استعداد شوند.

  معرفی کامل بازیگر سلما ارگچ ( Selma ergeç )

  سلما در ۱ نوامبر در سال ۱۹۷۸ میلادی در کشور آلمان و در شهر ایالت نوردراین وستفالن به دنیا آمده است و او با توجه به استعداد ها و توانایی هایی که در شغل بازیگری دارد توانسته است طرفدار های بسیار زیادی را جذب خود بکند و توانسته در مرور زمان به یکی از بهترین و با استعداد ترین و محبوب ترین بازیگران کشور ترکیه تبدیل شود.

  سلما ارگچ یا به اصطلاح ترکی Selma ergeç در یکی از بهترین دانشگاه های جهان یعنی دانشگاه ترکیه از طریق رشته روان شناسی و فلسفه فارغ التحصیل شده است و او در حال حاضر یکی از بهترین بازیگران کشور ترکیه است و با بازیگری در یکی از معروف ترین سریال ها توانست به شهرت خود برسد.

  شغل مادر سلما پرستاری است و او یکی از مهاجرین آلمانی تبار است و پدر او نیز یک پزشک است که اهل کشور ترکیه است و اصالتا از تبار های سلطان امپراتور عثمانی است و او تنها یک خواهر و یک برادر کوچک تر از خودش دارد.

  قد و وزن سلما ارگچ ( Selma ergeç )

  سلما و سالم بودن بدن خود اهمیت زیادی می دهد و او با باشگاه رفتن و ورزش کردن میخواهد شدن خود را سالم نگه دارد که قطعا او تقریباً ۱۶۷ سانتی متر است و وزن او هم تقریباً ۵۷ کیلو گرم است.

  بیوگرافی سلما ارگچ یا Selma ergeç

  انواع فعالیت های دیگر سلما ارگچ ( Selma ergeç )

  سلما علاوه بر انجام شغل بازیگری یک شغل دیگری به اسم مدلینگ نیز انجام می دهد و با انواع شرکت ها و آژانس های تبلیغاتی همکاری کرده است.

  خانواده سلما ارگچ ( Selma ergeç )

  پدر سلما یکی از پزشکان اهل کشور ترکیه است و البته مادر سلما نیز پرستار است و یکی از مهاجرین آلمانی تبار است سلما یک خواهر و یک برادر کوچک تر از خودش دارد.

  سلما ارگچ چگونه به شهرت رسید؟ ( Selma ergeç )

  سلما در انواع مختلف سریال های ترکیه ای بازیگری کرده است و تجربه های بسیار زیادی دارد اما او با بازیگری در یکی از سریال های بسیار معروفی به اسم حریم سلطان توانست به شهرت خود برسد و او در حال حاضر یکی از پر طرفدار ترین بازیگران کشور ترکیه است.

  رابطه سلما ارگچ ( Selma ergeç )

  سلما تقریبا در سال ۲۰۱۵ میلادی وقتی که تنها ۳۷ سال سن داشت با یک شخصی به اسم جان اوز ازدواج کرد و آن ها در حال حاضر یک دختری به اسم یاسمین دارد.

   

  مجله بت کده

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا