counter free hit invisible بیوگرافی سرنای ساریکایا یا Serenay sarikaya - مجله شرط بندی بتکده 2024
بیوگرافی

بیوگرافی سرنای ساریکایا یا Serenay sarikaya

معرفی سرنا ساریکایا یا Serena sarikaya

 • سرنای ساریکایا یا به اصطلاح ترکی serenay sarikaya که او یکی از خوشگل ترین و بهترین بازیگران ترکیه است و با توجه به مهارت ها و استعداد هایی که در بازیگری دارد در طول زمان توانست به یکی از بهترین و خوشگل ترین بازیگران ترکیه تبدیل شود و در خواست های زیادی از انواع سریال های ترکیه ای دریافت کند و او در سال 1991 میلادی به دنیا آمد.

  ورود به اینستاگرام سرنای ساریکایا ( serenay sarikaya  )

  کاربران عزیزی که می خواهند وارد اینستاگرام سرنای ساریکایا و یا serenay sarikaya شوند می توانند با کلیک بر روی گزینه 《 ورود به اینستاگرام serenay sarikaya 》وارد اینستاگرام این بازیگر فوق العاده خوشگل و با استعداد شوند.

  معرفی کامل سرنای ساریکایا ( serenay sarikaya )

  سرنای ساریکایا  در ۱ جولای سال ۱۹۹۱ در کشور ترکیه است که او در طول زمان با توجه به استعداد و مهارت های فوق العاده بالا توانست در کم ترین زمان به یکی از بهترین بازیگران ترکیه و جهان تبدیل شود.

  و serenay sarikaya تنها تا مقطع دبیرستان درس خود را خواند و بعد از آن وارد یکی از مسابقات زیبایی شد و از طریق این مسابقات زیبایی وارد شغل بازیگری و شغل مدلینگ شد که در حال حاضر نیز یکی از محبوب ترین بازیگران و مدلینگ کشور ترکیه است.

  پدر serenay sarikaya کسی به اسم مصطفی ساریکایا ( Mostafa )است و مادر او نیز کسی به اسم سیهان عمران ( Sihan ) است و متاسفانه وقتی که سرنای ۷ سال سن داشت مدر و مادر او از هم جدا شدند.

  سرنای در سال ۲۰۰۶ میلادی وقتی که ۱۵ سال سن داشت در انواع مسابقات زیبایی در اروپا شرکت کرد که در این مسابقات توانست برنده جایزه ویژه ای شود.

  اولین سریال سرنای ساریکایا ( serenay sarikaya )

  وقتی سرنای در یکی از مسابقات زیبایی برنده جایزه ای شد از سریال های مختلفی برای او پیشنهاد هایی اومد و او نیز با بازیگری در سریالی به اسم احمق یا به اصطلاح ترکی şaşkin در نقش مکمل بازیگری کرد.

  و در این سریال او توانست مهارت و استعداد های فوق العاده اس را کشف کند و در مرور زمان به یکی از بهترین و خوشگل ترین بازیگران ترکیه تبدیل شود.

  بیوگرافی سرنای ساریکایا یا Serenay sarikaya

  رابطه های سرنای ساریکایا ( serenay sarikaya )

  سرنای ساریکایا یا serenay sarikaya برای اولین بار در سال ۲۰۱۰ میلادی وقتی که او فقط ۱۹ سال سن داشت با یکی از بازیگران ترکیه ای به اسم تولگاهان وارد رابطه ی عاشقانه ای شدند ولی اما متاسفانه این رابطه عاشقانه  با خیانت تولگاهان به پایان رسید.

  و سرنای در سال ۲۰۱۵ میلادی با بازیگری به اسم کرم بورسین وارد رابطه شد که این رابطه با رابطه های قبلی او جدی تر نیز بود و قرار بود که سرنای با کرم بورسین ازدواج کند اما متاسفانه آن ها به دلایل مختلفی از هم جدا شدند.

  زندگی بدون پدر برای سرنای ساریکایا چگونه گذشت؟

  وقتی پدر و مادر سرنای از هم جدا شدند سرنای تنها ۷ سال سن داشت و این برای او بسیار سخت است اما وقتی پدر و بعد از جدا شدن از مادر سرنای یک ازدواج دیگری با یک شخص دیگه ای انجام داد و مسئولیت سرنای به صورت کامل به مادر او سپرده شد و به گفته خود سرنای زندگی بدون داشتن پدر و بدون حمایت پدر یکی از سخت ترین کار ها است. و این دوران برای او سخت ترین دوران زندگی بود.

  انواع کار های تبلیغاتی و یا مدلینگی سرنای ساریکایا ( serenay sarikaya )

  سرنای ساریکایا بعد از بازیگری و وقتی شهرت پیدا کرد از انواع آژانس های تبلیغاتی درخواستی برای او آمد که سرنای در سال ۲۰۱۴ میلادی با شرکت تبلیغاتی به اسم جین ماوی قرار داد بست و چهره تبلیغاتی شرکت جین ماوی شد.

   

  مجله بت کده

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا