counter free hit invisible سریال چینی تا پایان ماه قسمت 28 - مجله شرط بندی بتکده 2024
فیلم و سریال

سریال چینی تا پایان ماه قسمت 28

دانلود سريال پایان ماه +نسخه دوبله

 • سریال چینی تا پایان ماه قسمت 28 که به تازگي منشتر شد به صورت دوبله و زیر نویس قابل دریافت است، توجه داشته باشید که برای شما عزیزان این سریال را در کانال تلگرامی بتکده نیز قرار داده ایم در ادامه می توانید نقد و برسی این سریال را ببینید.

   

   

   

   

  داستان سریال چینی تا پایان ماه

  در داستان سریال چینی تا پایان ماه در عصری که شیاطین در قدرت هستند، آنها ارباب تزکیه کنندگان و فانی های نفرت انگیز هستند. بزرگان تزکیه‌کننده لازم می‌دانند که شخصی را به گذشته بفرستند تا منشأ ارباب دیو را مشخص کنند و از بیداری او جلوگیری کنند.

  لی س سو این ماموریت را می پذیرد و تبدیل به یک فانی، یه شی وو، دختر سوم ژنرال یه می شود که با تانتای جین، شاهزاده گروگان و ارباب شیطان آینده ازدواج کرده است. او مصمم است تا تانتای جین را که در آینده بسیاری را قتل عام خواهد کرد، نابود کند.

  اما به عنوان شاهدی بر زندگی گذشته تانتای جین و به قدرت رسیدن، داستانی غیرمنتظره ظاهر می شود که تلاش او را پیچیده می کند.

  سریال چینی تا پایان ماه

   

   

   

   

   

  بازیگران سریال چینی تا پایان ماه 

  بازیگران سریال چینی تا پایان ماه لو یون شی در نقش تانتای جین ، کانگ جیومیند ونگ جیو هه در نقش تانتای جین،تانتای جین سومین شاهزاده پادشاهی جینگ، بای لو در نقش لی سوسو / یه شیوو ، لی ژی مو در نقش لی سوسو (جوان) لی سوسو،مرید فرقه هنگ یانگ، یه شیوو: دومین دختر خانواده.

  و بازیگران دیگر سریال چینی تا پایان ماه همسر تانتای جین، چن دو لینگ در نقش یه بینگ چانگ، یه بینگ چانگ: دختر بزرگ خانواده یه. همسر شیائو لین،دنگ وی در نقش شیائو لین / گونگی جی وو، چن یو ژ در نقش شیائو لین (جوان)، شو دونگ مینگ در نقش گونگی جی وو

  شیائو لین: ششمین شاهزاده (شاهزاده ژوان چنگ)، پادشاهی شنگ. شاگرد فرقه شیائو یائو. شوهر یه بینگ چانگ، گونگیه وو جی: شاگرد ارشد فرقه هنگ یانگ میباشد. این اشخاص نقش آفرینی خود را به خوبی انجام داده اند و بسیار مشهور هستند.

  سریال چینی تا پایان ماه

   

   

   

   

  نقد و برسی سریال چینی تا پایان ماه

  سریال چینی تا پایان ماه در ژانر فانتزی و عاشقانه است. اولین نمایش آن در سال 2023 بود و رتبه بندی ها بسیار چشمگیر بوده است. این سریال حول محور مفهوم شیاطین و خیر می چرخد. این سریال بیشتر شبیه سریال خدا علیه شیطان است که هیجان انگیز و در عین حال جالب است! این یک درام بسیار زیباشناختی است درست مانند خاکستر عشق و بسیاری دیگر. این سریال با لباس های زیبا و تمام این صحنه های زیبا دل مخاطب را تسخیر کرده است. بسیاری در حال حاضر مشتاقند بدانند نسخه دوم چه زمانی منتشر خواهد شد.

  خوب، فصل اول سریال چینی تا پایان ماه به تازگی در سال 2023 منتشر شده است، که بسیار اخیر است. بنابراین، سازندگان همچنان در حال بررسی بررسی ها و رتبه بندی های فصل اول هستند. این بسیار جالب به نظر می رسد و مخاطب آن را دوست دارد. سازندگان زمان خود را صرف تصمیم گیری در مورد اینکه چه زمانی فصل دیگری وجود خواهد داشت.

  در حالی که مزایا و معایب را می سنجند، سازندگان در نهایت تصمیم خواهند گرفت که آیا دیگری وجود خواهد داشت یا خیر. بنابراین، احتمال آمدن فصل دیگری در حال حاضر مشکوک است. بنابراین از آنجایی که هنوز زود است، نمی‌توانیم درباره وضعیت فعلی فصل و تمدید یا لغو آن چیزی بگوییم.

  سریال چینی تا پایان ماه

   

   

   

   

   

  شرح مقاله 

  به طور کلی سریال چینی تا پایان ماه بسیار سرگرم کننده است و شما می توانید با روش های متفاوتی این سریال را دانلود کنید، برای شما دوستان درمورد داستان، بازیگران، نقد و برسی این سریال توضی هاتی را ارائه دادیم. دانلود از طریق لینک مستقیم با کيفيت های متفاوت امکان پذیر است و شما می توانید به طور رایگان سریال چینی تا پایان ماه را دریافت کنید امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید.

  سریال چینی تا پایان ماه

  سایت شرط بنید فوتبال 

  اگر دوست دارید می توانید بخوانید.

  دانلود فیلم ترسناک ورونیکا

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا