counter free hit invisible سریال گل های خونی قسمت ۹۰ با زیرنویس فارسی - مجله شرط بندی بتکده 2024
فیلم و سریال

سریال گل های خونی قسمت ۹۰ با زیرنویس فارسی

داستان قسمت نود گلهای خونی

 • سریال گل های خونی قسمت ۹۰ با زیرنویس فارسی را در سایت بت کده دریافت دهید. سریال گل های خونی یکی از بهترین و احساسی ترین سریال های دنیا می باشد. اگر به دنبال احساسات بسیار زیاد از فیلم می باشید می توانید این سریال را ببینید.

  با توجه به پیشرفت روزمره قسمت های این سریال شما می توانید این سریال را به طور آنلاین در سایت بت کده پس از پخش هر قسمت ببینید. برای دانلود سریال گلهای خونی قسمت ۹۰ با زیر نویس فارسی و تمامی قسمت های قبلی با سایت معتبر بت کده همراه ما باشید. همچنین شما می توانید برای دانلود فیلم های سینمایی جدید در سایت بت کده اقدام کنید.

  سریال گل های خونی قسمت ۹۰ با زیرنویس فارسی
  سریال گل های خونی قسمت ۹۰ با زیرنویس فارسی

  داستان قسمت نود گلهای خونی

  در این قسمت دیلان دچار دو راهی بسیار سنگینی می شود که از یک طرف آرزو ها و امید او را گرفته اند و از یک طرف نیز نمی داند باران دشمنی را به قولی با او تمام می کند یا هنوز می خواهد به این دشمنی ادامه دهد. او که در قسمت های قبل همانطور که دیدید مجبور به ازدواج کردن شد نمی داند کدام راه را برای خود انتخاب کند.

  آیا ثروت باران می تواند چاره کار آن ها باشد. عموی باران به مال او چشم دوخته و در این قسمت نیز به دنبال راهی برای گول زدن او  می باشد که باید طوری آن را دور بزند. نمی دانیم که بالاخره باید این عشق به جایی برسد یا در همین حالت باقی میماند و این دو بهم نمیرسند. برای دریافت سریال گل های خونی قسمت ۹۰ با زیرنویس فارسی با سایت بت کده همراه ما باشید.

  سریال گلهای خونی قسمت ۹۰ با زیرنویس فارسی
  سریال گل های خونی قسمت ۹۰ با زیرنویس فارسی

  نقد و بررسی سریال گلهای خونی

  تماشای سریال گلهای خونی می تواند به ما از جنبه های مختلف کمک شایانی بکند. از جمله دلایلی که ما آن را به عنوان بررسی این فیلم میدانیم دنیای خیالی این فیلم می باشد که کاملا در تمام قسمت های این سریال قابل مشاهده است. همچنین این سریال از جنبه تعاملات اجتماعی که می تواند به افراد در تعامل با یک دیگر کمک کند بسیار مناسب می باشد. از بابت فیلم برداری و محتوای آن نیز این سریال بسیار تلاش کرده که برای تمام سلیقه ها باشد.

  گلهای خونی دیدگاه های بسیار زیادی را از سمت مخاطبان خود دارد. برخی از افراد علاقه ای به سبک درام و عاشقانه ی این سریال ندارند و از این بابت نا جوانمردانه این فیلم را هیت می کنند. اما باید بگوییم که سریال گلهای خونی در این سبک یکی ازبهترین سریال های تاریخ می باشد. در نهایت این سریال بسیار سرگرم کننده می باشد.

  سریال گلهای خونی قسمت ۹۰ با زیرنویس فارسی
  سریال گل های خونی قسمت ۹۰ با زیرنویس فارسی

  بازیگران گلهای خونی قسمت ۹۰

  بازیگران این سریال از قسمت اول تا به اینجای سریال از بهترین و معروف ترین بازیگران ترکیه می باشند. باریش باکتاش در نقش باران کارابی، یامور یوکسل در نقش دیلان دمیر، اکرم آرال تونادر نقش جودت دمیر بازیگراندرجه یک و اصلی این سریال می باشند. با توجه به موضوع عاشقانه کارگردان این سریال باید به دنبال بازیگرانی می بود که بسیار ماهر باشند. او در این امر برای سریال گلهای خونی بسیار موفق بود و توانست دل مخاطبان بسیاری را ببرد.

  از دیگر بازیگران این سریال که در این سریال بسیار معروف شدند می توانیم به برکای سیناردر نقش علی، سلینای تاشول  در نقش زمرد دمیر اشاره کنیم. دیلک گولر در نقش سرویر، نالان اورگوت  در نقش آزاده کارابی، ارول یاوان در نقش قدرت کارابی هم بازیگرانی بودند که در روند این سریال به کادر بازیگران اضافه شدند. تا قسمت های پنجاه این سریال با موضوعی پراکنده پیشروی می کرد اما توانست با اضافه کردن بازیگران بسیار خوب خود روند فیلم را منظم کند.

  سریال گلهای خونی قسمت ۹۰ با زیرنویس فارسی
  سریال گل های خونی قسمت ۹۰ با زیرنویس فارسی

  دانلود سریال گل های خونی قسمت ۹۰ با زیرنویس فارسی

  لینک دانلود سریال گل های خونی قسمت ۹۰ با زیرنویس فارسی

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا