counter free hit invisible دانلود فیلم قانون شکنان 2 دوبله فارسی بدون سانسور - مجله شرط بندی بتکده 2024
فیلم و سریال

دانلود فیلم قانون شکنان 2 دوبله فارسی بدون سانسور

فیلم The Roundup 2022+بدون سانسور

 • دانلود فیلم قانون شکنان 2 دوبله فارسی بدون سانسور از طريق لینک مستقیم با چند کیفیت متفاوت قابل دريافت میباشد، دانلود از طريق کانال تلگرامی بتکده نیز امکان پذیر می‌باشد در ادامه نقد و برسی این فیلم به صورت کامل انجام شده میباشد.

   

   

  داستان فیلم قانون شکنان 2

  درمورد داستان فیلم قانون شکنان 2 (حاوی اسپویل) باید گفت که کارآگاه ما سئوک دو (ما دونگ سوک) قرار است به ویتنام برود تا جنایتکاری را به کره منتقل کند که خود را تسلیم کرده است. کاپیتان ما (چویی گوی-هوا) او را همراهی می کند زیرا فرصت خوبی را برای چند روز احساس می کند. از تعطیلات با این حال، ما موفق می شود مجرم را به او بگوید که چرا می خواهد داوطلبانه به کره بازگردد. به این دلیل است که کسی دنبال زندگی اش است.

  معلوم می شود که او در یک آدم ربایی شرکت داشته است که در آن یک مدیر شرکت ثروتمند را تحت فشار قرار داده اند تا در ازای رها کردن پسرش پول بگیرد. پدر پول را پرداخت کرد، اما کانگ هه سانگ (Son Sukku) تحریک‌پذیر و تشنه‌ی خون، که رهبری آدم‌ربایی را برعهده داشت، در نهایت به هر حال پسر را کشت.

  حالا پدر هرکسی را که در آدم ربایی دست داشته باشد مزدور گذاشته است. با این حال هائه سانگ می داند که چگونه از خود دفاع کند. در همین حال، ما و کاپیتانش ردپایی را که پیش رویشان گذاشته شده دنبال می‌کنند، اما هر بار خیلی دیر می‌شوند و فقط با افراد مرده برخورد می‌کنند، به همین دلیل است که پلیس محلی خیلی زود از این نوع دردسر خسته می‌شود و می‌خواهد ما و کاپیتانش از کشور خارج شوند.

  . در ابتدا به نظر می رسد که آثار در ویتنام به جایی نمی رسد، اما بعد معلوم شد که Hae-Sang به کره رفته است. در آنجا او می خواهد با مردی که پسرش را کشته است روبرو شود تا در نهایت دست از قاتلان بر سر او بردارد. علاوه بر این، او امیدوار است بتواند مقداری پول بیشتر باج خواهی کند. اما ما هم متوجه این موضوع می‌شود، و بنابراین رد خونی که هه سانگ پشت سر گذاشته به کره بازمی‌گردد. به نظر می رسد آثار در ویتنام به جایی نمی رسد، اما بعد معلوم می شود که هائه سانگ به کره رفته است. .

  فیلم قانون شکنان 2

   

   

  کارگردان و بازیگران فیلم قانون شکنان 2

  فیلم قانون شکنان 2 توسط لی سانگ یونگ کارگردانی خواهد شد و بازیگران حرفه ای مانند  ما دونگ سوک، سون سوک کو، چوی گوی هوا، پارک جی هوان، هیو دونگ وون، ها جون جونگ، جائه کوانگ، ایوم مون سوک، نام مون چول، پارک جی یونگ در آن ایفای نقش انجام داده اند.

  فیلم قانون شکنان 2

   

   

  نقد و بررسی فیلم قانون شکنان 

  درمورد نقد و برسی فیلم قانون شکنان 2 باید گفت که تعادل دلپذیری بین مبارزات خشونت آمیز قدرت گانگسترها و طنز ظریف و گاهی خشک وجود دارد.در حالی که ما در مورد موضوع تعادل صحبت می کنیم.

  مهم است که به این نکته اشاره کنیم که موفقیت اولین تلنگر نیز به دلیل یافتن یک وزنه متعادل برای قهرمان با شخصیت شرور بی پروا بود. کارگردان لی به خوبی از این واقعیت آگاه است و بنابراین بر روی یک گانگستر نفرت انگیز و خونسرد تمرکز کرده است که دائماً موفق می شود از بین انگشتان بازپرسان بگذرد.

  Son Sukku (بیشتر در سریال های درام دیده می شود) کار بسیار خوبی انجام می دهد، به طوری که آنتاگونیست همیشه غیرقابل پیش بینی و قدرتمند به نظر می رسد،به طور کلی در فیلم قانون شکنان 2 صحنه ها بسیار خوب ضبط شده است و بازیگران حرفه ای فعالیت انجام داده اند و ارزش دیدن دارد.

  فیلم قانون شکنان 2

   

   

  شرح مقاله

  در فیلم قانون شکنان 2 تمامی استاندارد های یک فیلم سرگرم کننده رعایت شده میباشد نقد و برسی،لیست بازیگران، داستان این فیلم قرار داده است همانطور که گفته شد از طریق لینک مستقیم و کانال تلگرام نسخه های متفاوت فیلم را می توانید دریافت کنید موفق باشید.

  فیلم قانون شکنان 2

  لینک سایت پیش بینی فوتبال

  اگر علاقه دارید می توانید بخوانید.

  دانلود فیلم اسب جنگی تنها

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا