counter free hit invisible آهنگ محرمی جدید - مجله شرط بندی بتکده 2024
موزیک

آهنگ محرمی جدید

مشهور ترین نوحه های ایرانی

 • آهنگ محرمی جدید در این روز ها طرفدار های زیادی دارد و مردم دوست دارند که لیست جدیدی از آهنگ های محرمی زیبا و غمگین داشته باشند. همان طور که می دانید دوران محرم از گذشته تا امروز دارای حس و حال خاصی است که باعث می شود مردم دوست داشته باشند که آهنگ های جدیدی برای این دوران بشوند.

  در واقع مردم و جوان های زیادی به ایام محرم علاقه مند هستند و در این دوره آهنگ های خاص این ایام را گوش می دهند. بی شک در هر سال آهنگ ها و نوحه های جدیدی منتشر می شود و باعث می شود که ایام محرم در ایران حال و هوای خاصی داشته باشد. شما می توانید در ادامه ی این مطلب از سایت بت کده لیستی از محبوب ترین آهنگ های محرمی جدید را مشاهده کنید و در صورت تمایل آن ها را دانلود فرمایید.

  آهنگ محرمی جدید
  آهنگ محرمی جدید

  نوحه محرم چیست؟

  همان طور که می دانید مردم ایران و سایر کشور های مسلمان و شیعه در روز های محرم سبک خاصی از موسیقی را گوش می دهند که به آن نوحه گفته می شود. نوجه در واقع آوازی است که افرادی برای سوگواری و عزا داری برای 14 معصوم و فرزندان آن ها می خوانند و به کمک آن ها سایر افراد را نیز در حس و حال عزاداری و محرم فرو می برند.

  از سال های گذشته تا امروز هر ساله نوحه های زیادی در وصف امام های معصوم و محرم خوانده می شود که همه ی آن ها طرفدار های خاص خودشان را دارند. کسانی که نوحه می خوانند معمولا از زنجیر زنی و ساز های مخصوص برای انجام این کار نیز استفاده می کنند. شما می توانید در ادامه ی این مطلب از سایت بت کده با بهترین مداحان و نوحه خوان های ایرانی بیش تر آشنا شوید.

  آهنگ محرمی جدید
  آهنگ محرمی جدید

  محبوب ترین نوحه خوان های ایرانی

  همان طور که می دانید مردم ایران به شنیدن نوحه و مداحی علاقه ی زیادی دارند که همین مساله باعث می شود که مردم زیادی در حوزه ی نوحه خوانی و مداحی فعالیت کنند. این روز ها جوان های زیادی در حوزه ی مداحی و نوحه خوانی فعالیت دارند که از جمله ی مشهور ترین و محبوب ترین آن ها می توان به سید مجید بنی فاطمه، مهدی رسولی، حاج محمود کریمی، حسین سیب سرخی، محمد حسین حدادیان و غیره اشاره کرد. تمامی افرادی که در این بخش نام برده شدند، جزو محبوب ترین نوحه خوان های ایرانی هستند و مداحی های مشهور زیادی دارند.

  آهنگ محرمی جدید
  آهنگ محرمی جدید

  مشهور ترین نوحه های ایرانی

  همان طور که پیش تر بیان کردیم، مردم ایران به شنیدن نوحه علاقه ی زیادی دارند و این روز ها نوحه های خیلی زیادی رد ایران وجود دارد. از جمله ی مشهور ترین و محبوب ترین نوحه ها و مداحی های ایرانی می توان به جان آقا سنه قوربان آقا با صدای مجید بنی فاطمه اشاره کرد.

  البته آهنگ ها و مداحی های ایرانی مشهور و محبوب دیگری نیز وجود دارد که از جمله ی آن ها می توان به حیدر حیدر، کربلا می خوام ابوالفضل، انا مظلوم حسین و غیره اشاره کرد. بی شک شما بار ها و بارها این آهنگ ها و مداحی های محبوب ایرانی را شنیده اید و از شنیدن آن ها لذت زیادی برده اید. شما می توانید در ادامه ی این مطلب از سایت بت کده لیست آهنگ محرمی جدید را مشاهده کنید.

  آهنگ محرمی جدید
  آهنگ محرمی جدید

  دانلود آهنگ محرمی جدید

  لینک دانلود نوحه خداحافظ ای انام با صدای باجی منصوری (کیفیت 128)

  لینک دانلود نوحه خداحافظ ای انام با صدای باجی منصوری (کیفیت 320)

  لینک دانلود نوحه چادرت را بتکان با صدای محمد حسین پویانفر (کیفیت 128)

  لینک دانلود نوحه چادرت را بتکان با صدای محمد حسین پویانفر (کیفیت 320)

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا