counter free hit invisible سینمایی دهکده بزها - مجله شرط بندی بتکده 2024
فیلم و سریال

سینمایی دهکده بزها

عوامل انیمیشن دهکده بزها

 • سینمایی دهکده بزها را می توانید در ادامه ی این مطلب از سایت بت کده با لینک مستقیم و کیفیت های مختلف دانلود کنید. همان طور که می دانید فیلم دهکده بز ها یکی از جدید ترین انیمیشن های کشور چین می باشد که در سال 2022 تهیه و تولید شد و توانست بیننده های زیادی را در سر تا سر دنیا و حتی ایران به خودش جلب کند.

  همان طور که می دانید فیلم دهکده ی بز ها در شبکه ی پویای صدا و سیمای ایران نیز پخش شد و توانست بیننده های زیادی را در میان کودکان و نو جوانان ایرانی به خود جلب کند. در واقع فیلم دهکده ی بز ها دو سری دارد که سری اول آن در سال دو هزار و پانزده منتشر شد و سری دوم آن نیز در سال 2022 پخش شد. شما می توانید در ادامه ی این مطلب از سایت بت کده با خلاصه ی داستان انیمیشن سینمایی دهکده ی بز ها بیش تر آشنا شوید.

  سینمایی دهکده بزها
  سینمایی دهکده بزها

  خلاصه ی انیمیشن دهکده بز ها

  انیمیشن دهکده ی بز ها یکی از انیمیشن های سینمایی محصول سال دو هزار و بیست و دو در کشور چین است و طرفدار های زیادی در داخل و خارج از کشور چین دارد. همان طور که می دانید انیمیشن دهکده ی بز ها داستان تعدادی بز را نمایش می دهد که گروهی از آن ها دور هم جمع می شوند و یک تیم بسکتبال را تشکیل می دهند تا بتوانند به جام جهانی بسکتبال بروند.

  این گروه از بز های بسکتبالیست گروه مدافعان تیم نامیده می شوند و یک بار به مسابقه های جهانی بسکتبال می روند. اما گروه مدافعان در بار اولی که به مسابقات می روند به خاطر اشتباه های تکی شکست می خورند و مجبور می شوند که دوباره خودشان را برای مسابقات آماده کنند. اما برای بار دوم آن ها رابطه ی بین شان به هم می خورد و باید اعضا دوباره در کنار هم جمع شوند.

  سینمایی دهکده بزها
  سینمایی دهکده بزها

  عوامل انیمیشن دهکده بزها

  همان طور که ممکن است بدانید انیمیشن دهکده ی بز ها یکی از بهترین انیمیشن های سال 2022 در کشور چین است. البته این انیمیشن علاوه بر کشور چین در سایر کشور های دنیا از جمله ایران نیز پخش شد و توانست نظر مثبت کودکان زیادی را به خود جلب کند. در واقع عوامل تولید کننده ی فیلم سینمایی دهکده ی بز ها خیلی کاربلد و ماهر بودند.

  برای مثال کارگردانی انیمیشن دهکده ی بزها بر عهده ی هوانگ ویمینگ، هوانگ جونمینگ و چن لیجینگ می باشد که همه ی آن ها در کنار هم جزو بهترین های صنعت انیمیشن سازی کشور چین هستند. هنرمندان مشهور زیادی نیز به عنوان صدا پیشه در انیمیشن دهکده ی بز ها همکاری داشتند و توانستند اثری ماندگار تولید کنند.

  سینمایی دهکده بزها
  سینمایی دهکده بزها

  نقد و بررسی فیلم دهکده بزها

  همان طور که پیش تر بیان کردیم، فیلم سینمایی دهکده ی بز ها یکی از آثار جدید و جهانی است که در سال 2022 در کشور چین منتشر شد و توانست در سایت آی ام دی بی لیست شود. این روز ها انیمیشن دهکده ی بز ها دارای امتیاز 7.1 در سایت آی ام دی بی می باشد.

  بی شک همه ی شما می دانید که امتیاز 7.1 در سایت آی ام دی بی در کل امتیاز بالایی محسوب می شود و همان طور که می دانید اگر این امتیاز برای یک انیمیشن چینی باشد، نشان دهنده ی آن است که این اثر دارای ارزش هنری بالایی است. اگر به دیدن انیمیشن های چینی و ورزشی علاقه دارید، می توانید در ادامه ی این مطلب از سایت بت کده انیمیشن دهکده ی بز ها را دانلود کنید.

  سینمایی دهکده بزها
  سینمایی دهکده بزها

  دانلود فیلم سینمایی دهکده بزها

  لینک دانلود فیلم سینمایی دهکده بزها

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا