counter free hit invisible سریال خواهران و برادران قسمت 197 - مجله شرط بندی بتکده 2024
فیلم و سریال

سریال خواهران و برادران قسمت 197

داستان سریال خواهران و برادران

 • سریال خواهران و برادران قسمت 197 را با لینک مستقیم و رایگان می توانید از وب سایت بت کده دریافت کنید. این فیلم در مورد ۴ خواهر و برادر یعنی دو خواهر و دو برادر می باشد که در زندگی فلاکت بار خود دچار مشکلات خاصی می شوند. در ابتدای این فیلم پدر و مادر این ۴ نفر به طور خاصی کشته می شوند.

  در کش و قوس این زندگی سخت برای برادر بزرگ تر موقعیت شغلی خاصی پیش می آید که بتواند خرج برادر و خواهران خود را بدهد. در واقع سریال خواهران و برادران داستان زندگی این خانواده و مسیر موفقیت و سختی های آن ها را نمایش می دهد. برای دانلود این سریال و تمام قسمت هایش می توانید در بت کده اقدام کنید.

  سریال خواهران و برادران قسمت 197
  سریال خواهران و برادران قسمت 197

  داستان سریال خواهران و برادران

  همانطور که به طور خلاصه گفتیم این سریال حول محور خانواده ی بسیار فقیری می چرخد که شامل ۴ فرزند و دو پدر و مادر می باشد. در این سریال و قسمت های اول آن پدر و مادر این ۴ فرزند به طور فجیحی کشته می شوند به طوری که پدر این خانواده توسط صاحب کار خود از بالای پشت بوم خانه خود به پایین پرت می شود. دقیقا مادر این خانواده نیز به طور فجیحی توسط یک فرد ناشناس با ماشین زیر گرفته می شود.

  این خانواده در این لحظه زندگی فلاکت بارشان شروع میی شود. به طوری که برادر بزرگتر برای تأمین هزینه های خانواده مجبور به کار سختی می شود. در نهایت برای این خانواده مشکلات بیشتری پیش می آید که در ادامه در سایت بت کده به آن می پردازیم. برای دانلود سریال خواهران و برادران قسمت 197 با سایت بزرگ بت کده که بزرگ ترین در گاه دانلود فیللم و سریال می باشد همراه ما باشید.

  سریال خواهران و برادران قسمت 197
  سریال خواهران و برادران قسمت 197

  خلاصه خواهران و برادران تا قسمت ۱۹۷

  در مورد خلاصه داستان این سریال تا این لحظه باید در مورد مرگ برادر بزرگ تر به نام غدیر باید بگوییم که باعث شد برادر و خواهران او روانه خانه عموی خود بشوند. این امر باعث شد عمو و زن عموی آن ها حساس تر بشوند و هزینه ی زندگی آن ها را با امتناع زن عموی آن ها ندهند.

  زندگی بسیار سختی که این سه نفر داشتند بد تر و بدتر شد به طوری که آن ها مجبور شدند که در مرغ دونی زندگی کنند. فردی که پدر آن ها را کشته بود ان سه نفر را در مدرسه پول دار ها ثبت نام کرده و آن ها در این لحظه فیلم درگیر عشق و عاشقی تینیجری شدند. همچنین خبر خاصی که برای مخاطبان این سریال هست زنده بودن غدیر می باشد.

  سریال خواهران و برادران قسمت 197
  سریال خواهران و برادران قسمت 197

  نقد و بررسی سریال خواهران و برادران

  این سریال دارای خط داستانی بسیار یکنواختی می باشد که البته از این ژانر که درام می باشد همین انتظار می رود. سریال خواهران و برادران دارای نقطه اوج های تکراری می باشد یعنی در واقع مخاطبان می توانند جلو جلو اسینسریال را حدس بزنند. کاراکتر ها و بازیگران این سریال بسیار تیپیکال تعبیه شدند و صورتی شخصیتی دارند که به صورت یکنواخت از یک نوع شخصیت استفاده می کنند و برای مخاطبان جذابیت و هیجانی ایجاد نمی کنند.

  ولی این سریال درام مخاطبانی دارد که عاشق این سبک ها می باشند و در ولاقع این روتین بودن به درد آن ها می خورد. اگر شما به دنبال سریال ترکیه ای سبک تیپیکال می گردید می توانید با توجه به توضیحاتی که در این مقاله ارائه شد به دیدن این سریال بنشینید.

  سریال خواهران و برادران قسمت 197
  سریال خواهران و برادران قسمت 197

  دانلود سریال خواهران و برادران قسمت 197

  لینک دانلود سریال خواهران و برادران قسمت 197

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا